Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi ceva...Eu as merge...Srry ca nu am mai putut sta azi sa il cunosc mai bine pe d-fens..Da mai e timp...Deh afacerile astea
    low....&.....slow

    Comment


    • Stai linistit Alex ca nu sa suparat nimeni te-am inteles....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Cred ca si eu mi-as face timp(cu toate ca pe 21 fac 35...Sper sa fie frumos)...Daca se anunta oficial poate se mai strang si Pitesteni
        Eu as zice chiar sa o numim regionala acu' depinde ce ziceti si voi.
        Last edited by viorelu; 7 December 2008, 22:01.

        Comment


        • De ce nu Viorel nu cred ca sar supara nimeni....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Buna seara!
            Acum am ajuns.M-am simtit foarte bine la intalnire.Mi-a facut placere sa stam de vorba si sa cunosc baietii de la Mioveni si pe viorelu.
            Multumesc pentru primirea facuta.Am fost placut impresionat.Multumesc pt aprecieri.Reusite si pozele.
            Din pacate pe 20 sunt liber,pe 21 lucrez.Imi pare rau.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Frumoasa intalnire azi,imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu,musafirii astia!!!Asa e cand esti sarbatorit!!!
              sigpic

              Comment


              • Frumos baieti mi-a facut placere!!

                Comment


                • Deosebita intalnirea, mi-am dat seama din fotografii. Am fost la servici schimbul 2, s-ar putea sa pot venii saptamina ce vine ptr ca pic sch1 si cand ies daca nu sunt probleme as putea sa ma reped pana la voi. Sa o tineti tot asa, Bafta Logan Mioveni!!!
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • Eu asa postez, mai dupa 12 noaptea. Cred ca mama a fost candva vampir. Ce sa mai la deal la vale, frumos azi, pacat ca a fost foarte frig pentru mine si acum abea ma mai ridic din pat. Dar dupa cate se vede clubul da inainte si chiar foarte bine ceea ce ma bucura. Daca e vorba de o deplasare abea astept- oricand la orice ora. Trebuie numai sa fiu atent cand se fac. Numai bine tuturor loganistilor. Ma tar inapoi in pat pentru ca ma ard rau ochii.

                    Comment


                    • Si eu sunt de acord cu plecarea la targoviste dar vad ca pe 21 d-fens lucreaza

                      Comment


                      • Atunci daca e nevoie o sa mutam pe 20 decembrie ca sa fie bine pentru toti....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Din cate vad in poze a iesit super frumoasa intalnirea...Felicitari!!!
                          Imi pare rau ca nu am putut ajunge... ;) ;) ;)

                          Comment


                          • Da si eu vad ca intalnirea a fost misto ... Imi pare rau ca nu am putut ajunge .... Da macar am mai condus oleac masina pe la tara ;)

                            Comment


                            • Sal
                              tare rau de tot
                              foarte multi,,,uni noi pt mn,sau eu nu prea am mai fost,in fine misto
                              poate mai venim si alta data la fel,,sau mai multi ca avem de unde,,numai bn ,ne vedem prin oras
                              cel mai simplu

                              Comment


                              • Deci baieti pe 20 decembrie Intalnire Regionala LoganClub Mioveni and LoganClub Pitesti vs. LoganClub Targoviste si poate cine stie ni se mai alatura careva...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google