Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci baga subtopic la nationale daca e hotarata intalnireaSa anunt si eu sa isi faca lumea vreme.Da sa fie sigura treaba.
    Si de unde ideea cu (vs)?...ca nu suna bine.Versus?
    Last edited by viorelu; 8 December 2008, 18:14.

    Comment


    • Deja postase Katalyn...
      Frumoasa initiativa...daca vin si cei din Bucuresti si Ploiesti o sa fie marfa
      Last edited by Ionut; 8 December 2008, 19:42.

      Comment


      • Se scrie deja posta poate,mai TWeetY mai (ca forumul are ora de postare/editare) si oricum nu cred ca se supara KaTaLyn(poate altii) ca ne-am gandit in acelasi timp si am apucat sa scriu tocmai cand el posta.
        Speram sa iasa ceva frumos pe 20...Tre' sa anunt si eu la Pitesti,acolo unde cam bate vantul

        Comment


        • Pai de mai Viorele nu mi-ai zis tu....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Eeee lasand prostiile(mele)la o parte KaTaLyn ar trebui sa incepi o lista acolo...yesss am zis primul(glumeam desigur).Nu daia dar mai este un weekend intre si se ametesc listele intre ele daca se fac tot pe locatii.Cu pollurile ai vazut ca nu prea a mers...Mai nou vad ca nu se mai ocupa nimeni nici de alea expirate...Sau poate dar cu intarziere
            P.S.,iar nu iti merge mess-ul?

            Comment


            • Am revenit Ce credeati ca am murit ??? O sa fie si eu prezent pe 20 Dec la Targoviste

              Comment


              • Yess...Vine bosketel cu masina(am sofer frate)

                Comment


                • Viorel ai dreptate poate o sa ne incurcam intre liste si de ceea o sa o facem dupa intalnirea de duminica...
                  Last edited by KaTaLyn; 9 December 2008, 09:03.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Da bineinteles Dutza ca o sa fiu soferu tau

                    Comment


                    • Ai inteles gresit(o sa vii cu masina)

                      Comment


                      • Baieti vedeti ca am facut pe Intalnire regionala la Targoviste
                        lista cu cei care vor fi prezenti acolo ca sa nu le mai bagam pe la noi, asa ca haideti sa ne strangem cati mai multi ....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • M-am bagat si eu

                          Comment


                          • Da ma dutza am inteles ca o sa vin cu masina mea si o sa fiu soferu tau

                            Comment


                            • Asha vezi...Ce era greu de inteles

                              Comment


                              • Trebuie sa ne intalnim sa discutam despre Tirgoviste...Este ceva necurat la mijloc pus la cale de un membru din Pitesti...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google