Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deocamdata nu ma pot pronunta in privinta orei, insa ora 18:00 nu ma ajuta deloc...
    Nu impun, insa mi-ar conveni undeva dupa 20:00, mai ales ca vine vara.
    Sper ca nu vom ramane doar noi doi angajati in discutia asta.

    Comment


    • Ma eu zic de ora sa ramana tot la 16 , duminica asta n-au venit multi din cauza salonului auto din Pitesti, dar weekendu' asta e altceva, asa ca ramane sa nu schimbam nici o ora.
      Last edited by Ionut; 11 May 2009, 18:39.

      Comment


      • Bine ar fi sa discutam la intalnire sa vedem cum ii pica bine fiecaruia...si va decide majoritatea.

        Comment


        • da, cel mai bine vorbim de schimbarea orei duminica asta la intalnire!
          salutari tuturor!!!
          Last edited by Ionut; 11 May 2009, 20:08.

          Comment


          • Si pe mine m-ar incanta o intalnire seara,acum ca vine si vara...Undeva pe la 7,8...Nu stiu vorbim noi,numai sa vina lumea la intalniri!!!
            sigpic

            Comment


            • Salut.Cred ca undeva dupa ora 19 ar fi super,eu unul mai plec pe la tara si uneori ma intorc dupa 19.Deci din punctul meu de vedere ar fi OK,dupa ora 19.
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • si eu tot dupa ora 7 zic ca ar fi bine
                low....&.....slow

                Comment


                • Tot duminica sau schimbati si ziua?
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Da cel mai bine ar fi ca intalnirea sa se tina pe la ora 20:00.

                    P.S Disssel,intalnirea tot Duminica ramane decat ca se schimba ora.
                    Last edited by Ionut; 12 May 2009, 17:39.

                    Comment


                    • ok...ramana sa stabilim ora de vara la intalnirea de duminica.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • bravo baietzi.ce de activitate pe aici,e un lucru bun.fiecare are dreptate in felul lui.cei cu ora mai inaintata....e mai racoare seara si merge o terasa.fane stie el ce zice ca la ora 19 nu te mai apuci de gratar.ora poate oscila de la o saptamana la alta.si mai e ceva :fiind duminica toti se grabesc acasa ca luni...la munca.asa ca ganditzi-o mai bine.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Si sa dam drumul si la o lista pentru intalnirea de saptamana asta...
                          Duminica 17 MAI 2009 ora 16 (asteptam cat mai multi sa vorbim de schimbarea orei):

                          1.Ionutz AIC
                          2.
                          3.
                          sigpic

                          Comment


                          • Si sa dam drumul si la o lista pentru intalnirea de saptamana asta...
                            Duminica 17 MAI 2009 ora 16:00 (asteptam cat mai multi ca sa vorbim de schimbarea orei):

                            1.Ionutz AIC
                            2.Alexutzu1
                            3.ABY
                            4..........
                            5..........
                            Last edited by alexutzu1; 13 May 2009, 14:42.

                            Comment


                            • Si sa dam drumul si la o lista pentru intalnirea de saptamana asta...
                              Duminica 17 MAI 2009 ora 16:00 (asteptam cat mai multi ca sa vorbim de schimbarea orei):

                              1.Ionutz AIC
                              2.Alexutzu1
                              3.ABY
                              4.mau
                              5..........
                              __________________
                              Nimic in viata nu e intamplator... ''

                              Comment


                              • Salut.Inca nu stiu nimik sigur..........daca pot veni,vin sau barem sa trec in fuga si eu sa va,vad.
                                Numai bine.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google