Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu ma trec pe lista..ca sunt plecat pe la bunici si nu stiu sigur daca ajung
    low....&.....slow

    Comment


    • E,sper sa ne strangem ceva lume si duminica,fara sa vina cineva in vizita pe la noi!!!Se poate si mai bine de atat,nu?Populati lista aia!!!
      sigpic

      Comment


      • Nu gresesti cu nimic,dar de...Daca asta va place asta facem,o sa ne certam pe orice prostie!!!Daca asa va simtiti voi bine,ok,o sa o facem si pe-asta!!!;)
        sigpic

        Comment


        • Pai ne putem simti bine si altfel.........la o bere sau.la LCMioveni...sau......alte variante
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • Eu sunt constient de asta,dar vorbeste cu ceilalti!!!Trebuia sa fim prieteni,toti,cum altfel sa ne numim un club(grup)unit???Parerea mea!!!P.S. Parerea mea personala,nu trebuie sa tineti cont de ea,tot ce se face in LCM ar trebui vorbit cu toti membrii LoganClubMIOVENI!!!Duminica trebuiau votate niste functii,una s-a dat deja,a mai ramas fotograful oficial,pe care o sa-l votam si ora de vara!!!
            sigpic

            Comment


            • Eu la fotograful oficial am propus:
              -twetty
              -eu
              -ag 20 fmm(scuze nu stiu cum il cheama)
              -si daca mai doreste cineva e invitatul nostru
              Numai bine.....si oricum nu o functie face treaba,pina acum am mers si asa,face poze cine e prezent....parerea mea.
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Sa stii ca ai dreptate,la noi e greu sa gasesti un om potrivit,nu se stie daca poate veni!!!Optiunile tale sunt bune,te sustin si eu!!!O sa vorbim mai multe duminica!!!Sper sa fiti prezenti cati mai multi!!!
                sigpic

                Comment


                • Asta vom vedea.......duminica.
                  Si poate hotaram o ora ....mai de vara.
                  Eu am zis undeva pe la 19.(de obicei mai plec la tara si revin dupa ora 19.)
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • E o parere generala,19-20!!!Cam la ora asta ne gandisem si noi!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Fane & Tweety, avem alte treburi de rezolvat mai importante si v-as ruga sa insistati pe ele, nu pe chesti de nimica, Fane astea ar trebui sa le trecem cu vederea si sa ne apucam de alte treburi mai importante ...apropo va reamintesc ca certurile pe forum sunt Strict Interzise, iar daca mai apar de acum incolo, le voi sterge personal si daca aveti ceva nelamuriri le vom discuta la intalniri, ca e mai frumos, si nu pe forum...


                      Tweety, Augustin(YNG) & FMM ar fi candidati ideali pentru ocuparea postului de Fotograf Oficial LC Mioveni...daca mai sunt si altii as dori sa se arate...

                      Ionut AIC da sunt de acord cu tine ca ora de intalnire sa fie pe undeva pe la 19-20...
                      Last edited by KaTaLyn; 23 May 2009, 21:10.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Ma bucur ca mai e cate cineva care sa ia atitudine...Nu mai stati fratilor de certuri,unu la mana nu fac bine nimanui si doi la mana LCM nu sta tokmai pe roze!!!Astia care mai suntem in club ar trebui sa fim uniti,nu sa ne certam toata ziua!!!;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Slabuta activitate pe forum de la o vreme ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Reactualizare lista Intalnire LCM,azi ora 16:00,la bemo...
                            1.KaTaLyn
                            2.Ionutz AIC
                            3.Alexutzu1
                            4.............
                            5.............
                            6.............

                            ca de fiecare data aceleasi persoane.....

                            Comment


                            • Mai baieti eu am sa va astept la peco petron la ora 20.00 impreuna cu aby si cu cine mai vrea sa vina acolo. Multa bafta.

                              Comment


                              • Ce de lume pe lista!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google