Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da foarte dragutz )

    Comment


    • Super foto, vad ca v-ati strins acasa, nu ca altii la Sibiu... dar ca si mine ,eu la serv, fiecare le rezolva cum poate111
      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • Ma viteza ca viteza dar ce palme isi dadea acolo, nieheee. Cred ca i sa umflat de zici ca ia dat cu drojdie . Garib "73, joi sau duminica nene stam de ras. Imi pare rau de azi ca am zis ca vin si am intarziat, sper sa nu se mai intample, dar totusi am facut tot posibilul si am ajuns , chiar daca a fost mai pe final. Scurt si la obiect: buna dispozitie sa fie ) . Vad eu ce mai gasesc!

        Comment


        • probabil joi.... mersi de invitatie Fane!
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • ..ma da cu excavatoru care a venit???
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Salut Disssel.Ala era acolo,asa l-am gasit.Poate ca "loganistul" care era cu el a plecat la o bere.(glumesc).
              Se fac niste lucrari in aceea zona(canalizare,cred)si era parcat acolo,fiind duminica nu a lucrat cu el.
              Numai bine.
              ps:Noi primim in club orice "utilaj",acela era mai mult de intimidare.
              -------------------------
              mai sus e o poza cu "posesorul"utilajului,sau cel putin e in aceea cupa.
              Last edited by Augustin-Yng; 27 July 2009, 11:08.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • frumoasa intalnire ....
                un 10 pt baieti

                Comment


                • Mai multi de 10 , nu decat unu. 10 la puterea s, de la is multi si is frumosi! Ne vedem joi daca ar lumea chef de aer asa mai de seara.

                  Comment


                  • Salut baieti, imi place de voi, chiar avetiti spirit, bravo. Am si eu o rugaminte daca se poate, de mult timp zic ca vin si eu la o intalnire (ba sunt la servici, ba sunt plecat etc), se poate o intalnire in cursul saptamanii dupa ora 23:00 ( sunt sch 2), marti sau joi.(daca se poate).
                    Merci mult si bafta

                    Comment


                    • in cursul saptamani ne intalnim joia la ora 21.00

                      Comment


                      • Ok, e perfect, se tine si cu prelungiri pana pe la 23:15? Sau se incheie scurt?

                        Comment


                        • Campulung Muscel Weekend on Wheels - 31 iulie-2 august

                          The Hatters si Primaria Municipiului Campulung Muscel impreuna cu Brothers Motorsport organizeaza Campulung Muscel Weekend on Wheels, un concept care transforma doua etape din Campionatul National de Viteza in Coasta Dunlop 2009 intr-un spectacol al adrenalinei si pasiunii pentru sportul cu motor.Participantii - pilotii profesionisti din Campionatul National de Viteza in Coasta Dunlop 2009 vor avea ocazia pe parcursul celor doua zile sa isi testeze masinile si indemanarea intr-o competitie a cailor putere la turatie maxima pe un traseu care a intrat in circuitul celor mai spectaculoase etape din campionat.

                          Public - Atmosfera de sarbatoare automobilistica asigurata de organizatori precum si numarul mare de pasionati care participa de obicei la aceasta etapa, ne determina sa estimam un numar de aproximativ 10.000 de spectatori. Competitia si spectacolul vor fi la cele mai inalte cote, si vor avea un public numeros asigurat prin activitatile pregatite pentru amatori, oferindu-le ocazia unica de a participa la un eveniment alaturi de piloti consacrati, de a se apropia de acest sport intr-un mod activ, de a vedea demonstratii si de a participa la concursurile pregatite de organizatori, cu premii si surprize pe patru roti.

                          Implicarea spectatorilor alaturi de piloti si presa in intreaga desfasurare a evenimentului urmareste popularizarea sportului cu motor, schimbarea perceptiei de competitie exclusivista si atragerea unui numar cat mai mare de participanti si spectatori.

                          Comment


                          • Duminica 2 august Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco.....

                            1.Katalyn
                            2..........
                            3..........
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Duminica 2 august Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco.....

                              1.Katalyn
                              2.Augustin__YNG-ul
                              3..........
                              4.........
                              5........
                              6...cai frumoshi
                              7.........
                              -----------------------------------------
                              Si un pic off-topic
                              Vad ca pe discutii geberale nu intra nimeni,asa ca postez aici cu rugamintea,daca vreti ceva poatati pe discutii generale LCMioveni.
                              Va multumesc.
                              Salut.Vreau sa-mi iau niste poziti pe leduri,daca mai doreste cineva ceva sa intre pe link-ul de mai jos.Facem o comanda mai mare si poate beneficiem si de o reducere ceve(daca e comanda mare),plus ca transportul se inparte la toti cei care comandam.Iesim mai ieftin asa.Daca sunt doritori sa-mi dea pm.sau sa posteze aici ce vor si fac eu comanda.
                              pe link-ul de jos gasiti produsele.

                              -----------------------------------
                              Va astept.Numai bine.
                              Last edited by Augustin-Yng; 31 July 2009, 08:38.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google