Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti,la ce va mai stresati ma....ca LoganClub Mioveni nu mai e de mult....dar nicunu din noi nu vrem sa realizam....tot incercam sa credem ca inca mai exista,dar de iarna trecuta s-a cam dus totul....ma mir ca ne-am mai tarat atata timp pe aici,pt ca yo unu ma gandeam ca in cateva luni se va duce totul si se va inchide si forumul.....

    Comment


    • e trist ce spui tu Alexutzu1

      Comment


      • dramatizeaza ... nush cum era lcm inainte ... nu mi se pare ca ar fi rau acum .
        Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

        Comment


        • ma cum v-am lasat singuri iar nu va mai strangeti) ..la noi e liniste dor pe forum ca la intalniri umplem parcarile pana spre dimineatza....poate ca trebuie sa mai trecetzi prin pitesti ca innainte erau mai multzi din mioveni la intalnirile LCP dar acum nici pe fane nu l-am mai vazut de o luna....
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Mai baieti,unu la mana,ne-am cam obisnuit sa ajungem 6 insi la intalniri,nu-i consider natarai pe niciunul dintre cei care tot mai ajung pe la LCM,doi la mana,orasul asta e plin de loganuri,avem de unde alege!!!Cei care sunteti de mult in club stiti despre ce e vorba,haideti sa incercam o recrutare de membrii noi!!!Cum am zis sunt multi cu logan!!!O sa incerc sa vorbesc cu ceilalti,care obisnuiau sa creada in LoganClub!!!Se stiu ei,Aby,DVL,Bosket pe ei nu-i baga nimeni in seama???Poate reusim sa-i aducem iar pe la intalniri!!!
            sigpic

            Comment


            • Salut.Din cite vad au inceput sa se retraga(am si eu o pasa mai proasta,dar i-mi revin eu).Glumesc.
              Hai sa fim citi eram anul asta prin ianuarie-februarie.
              Sa incercam sa RESUSCITAM cumva LoganClubMioveni.
              Numai bine si sper sa ne vedem Duminica,REVIN in forta.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Mai suntem cativa membrii...Incercati ca macar voi sa veniti la intalniri!!!In jurul nostru o sa formam alt club,cu lume noua,facem niste brosuri,ceva,nu stiu!!!Impartim prin Mioveni,poate mai gasim doritori!!!Trebuie s veniti si voi cu niste idei daca vreti sa mai continue LCM!!!Ganditi-va si postati pe forum!!!
                sigpic

                Comment


                • Ionut,acum o fi fost si treaba asta cu,concediu si toata lumea plecata la tara,in vacanta.
                  Garantez eu ca dupa un timp vor veni iar cum veneam acum citeva luni.
                  Numai bine.
                  Si NU UITATI DUMINICA LA 19 LA PECO PETROMv
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • E bine ca mai sunt optimisti printre noi!!!Amintiti-va cum era la Bemo???Cati eram atunci???Acum cea mai buna prezenta e undeva la 6 masini,fara cei din Pitesti!!!Si inainte intalnirile durau,cei care sunt mai vechi stiu!!!Poate era mai bn intalnirea la Bemo???Doar o remarca!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Asta vom stabili atunci cind va sosi momentul!Nu crezi?
                      Sa fie prezenta si vedem ce si cum.
                      Numai bine.
                      Bai treziti-va la viata.
                      E RUSINOS.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • las ma ca vine iar iarna sa vezi parcarea plina la bemo....noi oricum va asteptam si pe la noi
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Duminica 06 septembrie Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

                          1.MLS-u
                          2.KTL
                          3...........
                          4...........
                          5...........
                          6.........
                          Last edited by KaTaLyn; 5 September 2009, 18:54.

                          Comment


                          • Duminica 06 septembrie Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

                            1.MLS-u
                            2.KTL
                            3.Rashella
                            4...........
                            5...........
                            6.........

                            Comment


                            • Duminica 06 septembrie Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

                              1.MLS-u
                              2.KTL
                              3.Rashella
                              4.Rricko21(AIC)
                              5...........
                              6.........
                              sigpic

                              Comment


                              • Duminica 06 septembrie Intalnire membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, Peco....

                                1.MLS-u
                                2.KTL
                                3.Rashella
                                4.Rricko21(AIC)
                                5.Alexutzu1
                                6.........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google