Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la urmatoarea o sa ajung si eu ....promit

    Comment


    • O sa fie frumos ca au inceput membrii mai vechi sa vina la intalniri....
      Asa baieti ca in vremurile de demult
      Salutari tuturor!!!

      Comment


      • duminica viitoare apar si eu
        Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

        Comment


        • Nu credeti ca ar fi bine sa trecem la locatia si ora de toamna/iarna? Adica la bemo si ora 3 sau 4....Deja la peco nu prea mai merge ..si oricum e mult mai frumos la bemo.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • asteptam pareri in legatura cu schimbarea orei si a locului intalnirilor....

            Comment


            • Si eu sunt de acord cu Al!n sa trecem la ora de toamna ( 3:00 - 4:00 ) si fosta locatie adica parcarea de la Bemo. Voi ce ziceti?

              Comment


              • si eu sunt deacord ... duminica niciodata nu prea am avut treaba pe la 3 - 4 asa ca pot venii si eu mai des
                Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                Comment


                • Imi pare nespus de rau ca nu am putut ajunge si eu la intalnire, am avut o mica problema si nu ma lasat sa plec pana nu am rezolvato, promit ca la urmatoarea imi iau revansa, apropo frumoasa intalnire....iar subiectul cu schimbarea orei si a locatiei o sa vorbim la intalnirea urmatoare...
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • eu sunt de acord cu schimbarea orei ...
                    acum tre sa vedem daca suntem de acord cu totii

                    Comment


                    • De acord cu voi,eu de fapt intrebasem asta pe forum!!!E clar ca la Bemo ne simtim mai bine decat la PetromV!!!Eu personal ma simt mai bn acolo,plus ca iarna nu avem unde sta la Peco!!!Si pare promitator,se strange lumea!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • hai la bemo:p
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • De acord ... BEMO,e spatios,calduros,sta mai prost la partea cu servirea (memoria ospataritelor e de vina),hai ca merge ... dar ora 15 :| totusi nu e cam devreme? nu'i mai bine 17 ... ??

                          Am propus ora 17 ... pentru faptul ca ma gandesc la cei care sunt schimbul 1 !
                          Last edited by Danutza WTX; 7 September 2009, 18:16. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • e buna ora :-s 15
                            Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                            Comment


                            • Te duci tu de la 15:00 ... si restu' vin d la 16:30-17:00 ) ... cred :-s

                              Comment


                              • e prea devreme ora 3 de la 5 incolo e mult mai bine...la fel ne intalneam si pe iarna
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google