Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari baietii....vad ca v-ati distrat!!! tineti tot asa..
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • mersi pt ajutor in legatura cu ledurile.mam descurcat si singur.sper sa nu ia foc masina.
      sigpic

      Comment


      • Sal baieti!!!In legatura cu gratarul,trebuie sa mai facem asa ceva din cand in cand!!!Poate o sa ne strangem si mai multi cine stie,ca de cateva saptamani cam putini...Eu orikum o sa fiu prezent de fiecare data cand o sa pot...Poate ma urmati si voi!!!Sa auzim numai de bine!!!
        sigpic

        Comment


        • A inceput lumea sa se lase si de vizitat forumul....de venit la intalniri nu mai vorbesc,ca de ceva vreme nu mai avem prezenta buna delok....pacat,era o ocupatie frumoasa...!!!
          Ne revenim noi,....sper!!!
          Salutari tuturor!!!

          Comment


          • In sfarsit vad si alte posturi decat cele cu "condoleante" si "ce plictiseala"

            Comment


            • superba intalnire de duminica dar pacat ca nu am fost mai multi ca de obicei, dar ii inteleg pe baieti mai au si ei treburile lor sau problemelor sper ca duminica care vine sa ne strangem cati mai multi.....
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • vad ca la mioveni sa cam saturat lumea de intalniri, dar ar fi o chestie ca in fiecare duminica sa facem gratar, si sa nu mai intram dupa cafele si sucuri, poate asa o sa mearga. Macar mai si mancam un mic ceva ca e frumos rau de gratar de acum incolo.

                Comment


                • nu zici rau fane...

                  Comment


                  • intalnire logan club mioveni ,duminica 6 aprilie:
                    0.fane yxa cu rashela
                    1.bitza cu zana
                    2.alexutzu cu roza
                    noi astia facem gratar maine.cine mai doreste,cine mai pofteste?
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • DSL-U cu ... dsl-u

                      intalnire logan club mioveni ,duminica 6 aprilie:
                      0.fane yxa cu rashela
                      1.bitza cu zana
                      2.alexutzu cu roza
                      3.DSL-U cu ... dsl-u
                      noi astia facem gratar maine.cine mai doreste,cine mai pofteste?
                      Last edited by DISSSEL; 5 April 2009, 01:20. Reason: Automerged Doublepost
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Belea, maine alt gratar, nu e rau, de fapt azi. Asa ma , parca altfel vi de acasa. Sambata ca niciodata n viata mea am facut 2 gratare, la rand. Sa vad daca pot sa ajung la 3 4 gratare intr o zi. Tare sunt curios cati oameni vin maine, ca vad ca multi nu mai au chef si e chiar pacat, destepti prosti , toti suntem la fel. Mergem pe drumuri cu o gramada de fiare, si totusi facem diferente.

                        Comment


                        • ma liliacule da bine le zici.toata iarna lume multa la intalniri si acum cand a venit vara ne pitim in casa.pacat
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Salut baieti.Azi nu stiu daca pot trece,sunt cu casa in reamenajare si e posibil sa plec dupa niste materiale.Bita daca vi azi la mioveni da-mi un mesaj.Si daca ai rezolvat cu treaba aia?
                            Salutare.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • Cam inactiva lumea pe aici ... s`ar putea sa trec si eu cu bolidu pe la intalnire sa va mai vad la fatza ;))

                              Comment


                              • Waiiii m.ati luat pe nepregatite cu grarul.Nu o sa raman , vin doar sa va vad.Sunt cam lefter saptamanile astea. :-s

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google