Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O intalnire fulger diseara la 20:00 la PetromV....cine vrea sa se bage?
    1.Alexutzu1
    2.IonutzAIC
    3. mau
    4.............
    5.............
    Nimic in viata nu e intamplator... ''

    Comment


    • Originally posted by fane_yxa View Post
      Vrea cineva sa cumpere o statie kenwood la 150 ron? Cine vrea sa ma sune (0764751222)
      Salut.Cite iesiri are?Daca are 4 iesiri mai vorbim.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Prezenta buna la intalnirea fulger,datorita baietilor din Pitesti...
        O lista cu cine a fost la intalnire:

        1.Fane YXA
        2.Ionutz AIC
        3.Alexutzu1
        4.KTL
        5.ABY
        6.Alexutzu AVR
        7.Mauu
        8.Maniak
        9.Ionut CIA
        10.DAY

        P.S Multumim pt participare baietilor din Pitesti
        Last edited by alexutzu1; 14 April 2009, 22:18.

        Comment


        • Misto intalnirea de astazi!!!Destul de multa prezenta!!!
          sigpic

          Comment


          • Ce rau imi pare ca nu am fost nu m-a anuntat si pe mn nimeni ca azi nu am prea stat pe akasa Ce sa discutat imi poate spune si mie cineva??Aby nu mai stie sa dea nici un semn de viata costa un bep
            Last edited by Bosketel; 15 April 2009, 00:45.

            Comment


            • exact ce va spuneam fratilor ,fiecare face ce vrea ..se poate anunta si altfel decat pe forum , nu avem toti timp , avem si alte probleme , dar asa se intampla cand fiecare face pe sefu !.
              cel mai simplu

              Comment


              • YGI,pai nu avem nr de tel ale fiecarei persoane....noi sunam pe cine putem....ne anuntam intre noi...dar daca din Miov nu vin decat 2-3 persoane e clar ca nu avem cum sa-i anuntam pe toti....si anuntam pe forum ca poate se afla mai repede...si oricum la o intalnire fulger nu au cum sa vina toti pt ca unii poate sunt la servici...dar duminica nu stiu dc nu mai frecventeza lumea....se stie ora...se stie locul...deci nu vad de ce i-am mai suna pe toti iara....!!!

                Comment


                • Originally posted by b-16-ygi View Post
                  exact ce va spuneam fratilor ,fiecare face ce vrea ..se poate anunta si altfel decat pe forum , nu avem toti timp , avem si alte probleme , dar asa se intampla cand fiecare face pe sefu !.
                  acelasi stil...

                  Comment


                  • Eu nu inteleg ceva...Aici daca se incearca ceva,o intalnire fulger,cineva face pe seful!!!Ca informatie IGY sa stii ca "seful"(KTL) a fost!!!Si stai linistit ca in LCM nu exista sefi!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • frate rau a ajuns clubu...))

                      Comment


                      • Mai baieti,cu toate ca m-am saturat de sfaturi...cel putin la noi in Pitesti pentru intalniri se foloseste orice mijloc de comunicare,si pentru intalniri si pentru orice altceva...iar in Mioveni fiind si mai mic orasul.e mai avantajos,ca va intalniti cam zilnic in trafic,probabil.Nu stiu dar la noi mess-ul si forumul fac ...cam toata treaba in club.Eu zic ca la Mioveni mai conteza si orgoliul unora care ar trebui sa puna putin umarul.Pe de o partea va cam uitati toti in carca lui KaTaLyn si ce nu merge bine el e de vina,pe de alta parte cine il critica ii poate prelua "functia" practic vorbind(nu trebuie neaparat sa fie colorat pe forum).Deci de criticat cu mainile in san e foarte usor...si mie imi place......
                        Ionutz AIC se vede ca nimeni nu e sef la voi...nu stiu ce intelegi tu prin sef,dar cineva trebuie sa fie cu o voce putin mai sus ca asa daca vorbesc toti odata nu se intelege nimic si fiecare face ce il taie capul
                        Si mai e si reversul...vorba aia...dirijor fara orchestra...
                        Last edited by viorelu; 16 April 2009, 06:51.

                        Comment


                        • orchestra fara dirijor ;) )))
                          Nimic in viata nu e intamplator... ''

                          Comment


                          • are are dreptate viorelu,imi pare rau pentru clubul asta,dak nu facem nimic se duce de rapa,pacat ca uni suntem prieteni,,,,,,nu toti! si nu stiu dece
                            cel mai simplu

                            Comment


                            • YGI eu pe toti ii consider prieteni in clubul asta,inclusiv pe tine...De ce nu mai bine incercati toti sa ajungeti la intalniri,nu stiu daca nu va puteti face timp macar o jumatate de ora,duminica!!!La bun,eu am incercat mereu sa ajung si am reusit de cele mai multe ori!!!Imi pare rau ca la intalnirea de la Petrom nu am putut anunta pe toata lumea,am sunat si noi pe cine am putut si ei la randul lor sa sune pe cine pot!!!Numai ca in mare parte cei pe care ii aveam in agenda erau ocupati sau plekati din oras!!!Asta nu e vina noastra,nu inseamna ca facem ceva de capul nostru,din contra!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ca vorbeam si cu baietii din Pitesti: cica se apropie regionala la Mioveni. Vrajeala. Mai bine sa nu se mai faca, sa anuntam lumea sa stea linistita acasa. La ce sa mai mnance atata benzina sa vada 3 insi intr o parcare. Eu zic asa , ca mai bine sa nu mai punem oamenii degeaba pe drumuri, sau cel mai bine regionala sa se faca la Pitesti, cu niste oameni care chiar se ocupa, si sunt interesati. Ce e acum in Mioveni e o mare vrajeala, si inca ceva, clubu in mioveni mai e doar in capu nostru. Mie nu mie greu sa recunosc ca a fost ceva frumos. Ce atata abureala. Ura frate! Nu e obligatoriu sa avem club in oras.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google