Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti ce ati patit ma.....???
    si....YGI ce e cu postul ala....???nu prea isi are rostul acolo....nu stiu la ce te-ai bagat in seama....

    alexutzu1;304170]Baieti ce ati patit ma.....???
    si....YGI ce e cu postul ala....???nu prea isi are rostul acolo........
    Last edited by alexutzu1; 13 April 2009, 22:40. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • .....sau poate am inteles eu gresit???
      Last edited by alexutzu1; 13 April 2009, 22:45.

      Comment


      • No comment...
        sigpic

        Comment


        • Nu au rost discutiile de genu asta ... propun sa se vina la urmatoarea intalnire in asa fel incat sa se discute ce o sa se faca cu clubu , in ce directie o sa se indrepte ... sa mai facem recrutari capoate din 50 de persoane o sa poata sa vina 10-15 sau mai multi ...

          Comment


          • Nu stiu daca am inteles gresit sau nu postul lui YGI pe mine unul nu ma deranjeaza,fiecare e liber sa-si exprime parerea...
            sigpic

            Comment


            • ce faceti ma va certati aici....??cata ce faci frate nu mai supraveghezi deloc?
              low....&.....slow

              Comment


              • nu se cearta nimeni...era si inca e o pura intrebare si nedumerire....

                Comment


                • Nu-i nici o cearta pe forum Alex...Sunt doar niste discutii referitoare la un post la adresa mea!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Cred ca lucruri de genu asta se fac fata in fata ... Catalin duminica a avut treaba ... l`am vazut cu masina cand o duce pe mama lui sau nu stiu cine era (o femeie batrana) ... la un fulger ar trebui sa se discute lucruri dastea ca duminica nu stiu cine o sa se duca la intalnire ... toata lumea cu familia in general pai e Pastele ...

                    Comment


                    • Stai linistit ca nu u erai problema NPoWer....Problema este ca nu se mai ocupa nimeni de LcM si prezenta foarte proasta la intalnire daca nu ne onoreaza baietii de la pitesti cu prezenta noi am fii decat 2 masini maxim 3...Le multumim foarte mult baietilor din LcP ca ne sustin

                      Comment


                      • @Bosketel stiu ca nu eu eram problema ... dar acum cand chear e misto la intalniri din poze se "destrama" clubul ... iarna cand era frig nu mai incapeati in bar ...

                        Comment


                        • Cine ti-a zis ma ca se destrama clubu avem o mica problema care se va rezolva cat mai curand.Nu mai vb u ce nu trebuie;)

                          Comment


                          • hai baieti revenitiva ca acum vine regionala si avem nevoie de voi
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Vrea cineva sa cumpere o statie kenwood la 150 ron? Cine vrea sa ma sune (0764751222)

                              Comment


                              • O intalnire fulger diseara la 20:00 la PetromV....cine vrea sa se bage?
                                1.Alexutzu1
                                2.IonutzAIC
                                3.............
                                4.............
                                5.............

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google