Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CRISTYpuff View Post
    Eu stiam ca daca iei deaia la 80lei iti da si omologare
    Aia ce iti da la folie e certificat de garantine, nici gand omologare.
    Iti mai tre o foaie ca a fost montata de un aplicator autorizat.Care se poate lua de la diverse firme.
    Cu placere Marius:P
    AG 16 Y M A

    Comment


    • omologarea e 100 lei omologare lumar + timbre de se pun in geam folie pui de care vrei

      Comment


      • interesant cu omologarea la folie,poate ma bag si eu.... ;)

        Comment


        • pt logan 150 lei cu tot cu folie plus montaj dar folie ieftina...
          dar da bine decat deloc

          Comment


          • mi-a zis un prieten ca pun astia la send 92 folie cu 200 lei llumar asa o fi?

            Comment


            • Sub 3mil(luneta si laterale spate) nu prea as crede ca gasesti sa iti puna folie de calitate gen llumar, global ,3m etc.
              Dar dai o fuga pana acolo, o fi oferta ceva .
              AG 16 Y M A

              Comment


              • momentan imi pastrez banii pentru raliul brasovului ca vreau sa ma duc ca spectator sa vad apoi cu ce raman

                Comment


                • Baieti exista o sectiune sau un thread "Discuti Generale" unde puteti dezbate folia cat vreti voi si puteti sa discutati despre orice va trece prin cap.....acesta este un thread pentru intalniri si discuti despre intalniri....


                  Iar chesti cum ar vi barfe, mistouri, pupincurism, etc... de preferat sa le dicutam cand ne intalnim, asta nu o sa se intample pentru ca e mai frumos pe la spate, dar barim sa incercam......dar nu pe forum, ca nu mai da frumos imaginea nostra pe sticla
                  Last edited by KaTaLyn; 17 March 2011, 17:42. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Bun domnu' Catalyn,cel mai bine,problemele astea se vor discuta in fata,cine cu cine are o problema,desi parerea mea personala este ca ar fii pacat...Trebuie sa fim uniti,asa e frumos,suntem intre prieteni in LoganClub...Bafta!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Duninica 20.03.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                      1.Boby
                      2...........
                      3...........
                      ............
                      100.......
                      My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                      Comment


                      • Duninica 20.03.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                        1.Boby
                        2.Katalyn
                        3...........
                        ............
                        100.......
                        Last edited by KaTaLyn; 18 March 2011, 18:19. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • 1.Boby
                          2.Katalyn
                          3.bahrim(daca nu ploua)..........
                          ............
                          100.......

                          Comment


                          • Katalyn, sper ca nu te-ai suparat ca am inceput eu lista
                            My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                            Comment


                            • Duninica 20.03.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                              1.Boby
                              2.Katalyn
                              3.bahrim(daca nu ploua)
                              4.Al3x
                              5........
                              6........

                              Comment


                              • Originally posted by Marian Ionut View Post
                                Katalyn, sper ca nu te-ai suparat ca am inceput eu lista
                                bee ia gata cu off-topicul

                                Duninica 20.03.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                                1.Boby
                                2.Katalyn
                                3.bahrim(daca nu ploua)
                                4.Al3x
                                5.Marius
                                6........
                                __________________
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google