Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pon, te-au cam orbit putin blitzurile mele ) vedeam tot ce era la tine in masina

    Comment


    • duminica viitoare se lasa cu motoare sparte )))))))))))
      sigpic

      Comment


      • Doamne fereste...asta imi mai trebuie

        Comment


        • Bobi n-am zis eu sa stai acasa ma....am zis ca nu stiu daca ma duc...dar din fericire am ajuns....
          Alex nu-i problema si daca se sparge vreun motor)) se desface se repara...se monteaza la loc...si gata se reia driftingu' )
          AG 64 P U F

          Comment


          • da...mau cam orbit k deocamdata e cam goala masina...si daia...niki nu am mai vazut cn e...

            Comment


            • Originally posted by marius-MSY View Post
              vezi daca nu ai stat pana la final ;)
              marius, daca nu ar exista atata barfa si invidie si bisericute, cu mare placere as mai fi ramas, dar de, 'prietenii' astia ... se stiu ei care.. eu sa fiu sanatos, ca 'prieteni' gasesc peste tot ;)
              Last edited by solano; 14 March 2011, 13:40.
              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

              Comment


              • cam multa lume,sper sa ne strangem tot asa...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Al3x View Post
                  Doamne fereste...asta imi mai trebuie
                  stai ma inistit ca n a zis nimeni de motorul tau )
                  -solano-pe mine nu ma priveste ce e intre tine si ''prietenii'' tai dar sa stii ca barfe si alte astea au fost si vor fii mereu unde te-ai duce
                  sigpic

                  Comment


                  • ponule sa vi sa ii punem o folie sa nu te mai orbeasca blitzurile lui kozimnel...iei u folia si omologare iti dau eu....

                    Comment


                    • Originally posted by marius-MSY View Post
                      stai ma inistit ca n a zis nimeni de motorul tau )
                      -solano-pe mine nu ma priveste ce e intre tine si ''prietenii'' tai dar sa stii ca barfe si alte astea au fost si vor fii mereu unde te-ai duce
                      stai linistit marius, ca stiu asta, desi nu vad rostul, eu credeam ca rostul acestei intalniri este sa ne strangem toti, sa ne uitam siecare pe la masina altcuiva, poate idei noi de modificari, sau ceva bun, critici / laude, etc.
                      la noi e asa: ne strangem si incepem sa facem misto unii de altii. parerea mea e ca nu e frumos, acu ramane la lalegerea fiecaruia.
                      baftaa
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                      Comment


                      • Problema e ca nu se face misto pe fata, ar fi alta treaba.In fata e pupincurism si apoi subiect de barfa pentru urmatoarele 3zile.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • corect alin, asa e.. astia sunt oamenii, n_ai ce face, dar cu toate astea, ar fi nasol daca nu ar barfii nimeni, ca ar devenii monotonie )))))
                          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                          Comment


                          • Originally posted by AG-86-TMY View Post
                            ponule sa vi sa ii punem o folie sa nu te mai orbeasca blitzurile lui kozimnel...iei u folia si omologare iti dau eu....
                            poate ma ajuti si pe mine cu o folie dar cam luna viitoare ca acum nu am bani.
                            ar venii cam 80 lei folia + omologarea de la tine care costa...?

                            Comment


                            • Eu stiam ca daca iei deaia la 80lei iti da si omologare
                              AG 64 P U F

                              Comment


                              • iahhaaa am functie noua salutari prieteni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google