Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai sa dam drumul la lista pentru data viitoare poate vede lumea si mai vine :
    1.Marius
    2.Al3x ( iahhhaaa a inceput sezonul alb... ne strangem la o "bataie cu zapada")
    3.Alin
    4.fane ( se stieeeee, pe felie)
    5...
    __________________
    my ride

    Comment


    • Originally posted by DISSSEL View Post
      .logan club pitesti incepe campania a3a de ajutorare casei de copii
      cei care doresc sa participe ii asteptam la pitesti
      deasemenea banii care ii astept de la regionala (280ron)de la voi o sa ii donez pentru casa de copii........
      hai ma nici unu.....
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • E criza mare si in + toti banii se duc pe banzina ca iarna se arde ce-a mai mare cantitate

        Comment


        • s-a mai si scumpit
          sigpic

          Comment


          • Duminica apare careva la intalnire?
            zoom-zoom

            Comment


            • Sarbatori fericite din partea membrilor logan club targoviste
              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

              Comment


              • cine sa mai apara poate vine mosu cu sania....nici lista nu se mai face de la un timp incoace ca de daca nare cine sa se treaca, si daca se trece pe lista nu mai apare nimenea, in fine ii dau dreumul la lista sa vedem care apare la intalnire...

                Duminica 26.12.2010 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                1.KTL (50% sanse sa apar la intalnire)
                2.............
                3.............
                ..............
                100..........asta niciodata:P
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Un inger alb pe-un fulg de nea , va trece azi prin casa ta , sa iti spuna bland, soptit : CRACIUN bun si fericit ! Iarasi tu voios si bun il astepti pe MOS CRACIUN!!! CRACIUN FERICIT LOGAN CLUB TULCEA

                  Comment


                  • Originally posted by KaTaLyn View Post
                    cine sa mai apara poate vine mosu cu sania....nici lista nu se mai face de la un timp incoace ca de daca nare cine sa se treaca, si daca se trece pe lista nu mai apare nimenea, in fine ii dau dreumul la lista sa vedem care apare la intalnire...

                    Duminica 26.12.2010 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                    1.KTL (50% sanse sa apar la intalnire)
                    2.............
                    3.............
                    ..............
                    100..........asta niciodata:P
                    imi pare rau,maine sunt iarasi plecat...as fii venit si eu ca nu am mai fost cam demult.. craciun fericit si distractie placuta
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai atunci mutam maine intalnirea? sa facem un fulger? Ca pana acum eu sunt tot asa 50% sigur ca vin, ktl la fel si in rest nimeni...
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • Duminica 26.12.2010 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                        1.KTL (50% sanse sa apar la intalnire)
                        2.fane ( trec si eu de o tigara)
                        3.............
                        ..............
                        100..........

                        Comment


                        • Ba frate da n-am vazut asa ceva de cand ma stiu eu un Logan Club Mioveni..chiar nimeni nu i'si mai da interesu pentru clubu asta?De o luna aceiasi oameni..fane,al3x,klt si eu.Si sa nu aud scuze cu "e frig afar".Poate Catalin sau Fane i'si aduc aminte acu 2 ierni cum eram la bemo 10-15masini pe -15grade,cand intram in bar si il umpleam pe tot,ne alergam de afar care sa ocupe loc sa stea jos si pana la urma intram toti pe canapele si stateam inghesuiti cate cate 3-4ore la ras si caterinca..dar aia e.Chiar imi pare rau ca s-a ajuns in halu asta.
                          chiar nu mai avem cu cine?
                          Mare pacat
                          Last edited by al!n; 27 December 2010, 01:26.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • Sustin ce spune alin si are mare dreptate , sa dus clubul asta de tot nu isi mai da nimeni interesul , nici macar placerea de a iesi la o caterinca la un ceai cald...Nu stiu ce sa mai zic...pacat , anul trecut pe vremea asta era barul plin si stateam toti la povesti si caterinca...

                            Comment


                            • De mai baieti, era odata frumos, vremurile de odata sau dus, chiar pe uni nu ii inteleg, hai ca acuma e Craciunul si ii inteleg ca e o scuza mare, dar inainte de craciun dc nu a fost nimeni la intalnire sau celelalte dati ca poate uni o sa ne critice, va-ti gasit si voi sa faceti intalnire de Craciun???pai asa e frumos cum era o data la -15grade vorba lui Alin.....pana la urma vine care vrea de placere si de distractie nu din obligatie si chiar nu vreau sa aud vorbe ca vam obligat noi.....daca ar fii maine regionala LCM cred ca nu am avea loc pe lista si ne-am bate cap in cap, dar o sa tinem cont si de chestia asta......
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • mare dreptate... totusi hai sa incepem si noi anul 2011 asa cum trebuie si sa fim prezenti cat mai multi la intalnire.hai sa dam drumul la lista :
                                DUMINICA,2 IAN,ORA 17.00:
                                1.Marius
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google