Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica 29.08.2010 Intalnire LC Mioveni, ora 20, Bemo....

    1.Fane
    2.Katalyn
    3...........
    ............
    100........
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Ce multi suntem pe lista, cred ca nu o sa avem loc in parcare de la Bemo...
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Ba ce de am mai fost...
        AG 16 Y M A

        Comment


        • tot e bine
          la noi nu a fost nimeni sapt asta

          Comment


          • hai mah alin ca am fost si eu, si cozmanu si fane si knz... fata de alte dati "fusaram" cativa
            zoom-zoom

            Comment


            • Aaa da..uitasem.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • am fost si eu la intalnire de data asta.....sau mai bine zis ati venit voi la mine...
                salutari tuturor!

                Comment


                • Salut.
                  Cred ca de duminica incep si eu sa vin(sa terminat concediul )bineinteles cind am timp liber.
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Ar fi bine sa incepeti mai multi sa veniti pe la intalniri, ca sunteti cam scupi la vedere, ca prin oras va vad tot timpul, poate cine stie mai planificam si noi o plecare pe undeva sau veniti voi cu idei ca sa nu ziceti ca va plictisiti la intalniri
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • In limita timpului disponibil pentru activitati "extrafamiliale"
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • pe tine te intelegem Augustin si pe alti familiari, dar nu ii intelegem pe ceilalti.....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Am sa vin si eu la intalniri daca ma primitzi dar sa imi repar mashina
                          STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                          Comment


                          • Mai fratilor si cei care sunteti pe forumul Logan Club si mai ales cei care sunteti din Mioveni, nu mai fiti mai asa de timizi ca nu va bate nimenea daca veniti la intalnirile noastre, nu trebuie sa va primeasca cineva, ci voi trebuie sa veniti de bunavoie la intalnirile noastre, si oricare dintre voi e bine venit..
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • baieti,duminica sper sa apar si eu la intalnire...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google