Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )))))))))))))))))
    Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

    Comment


    • Pentru ziua de maine nu ma pronunt momentan, ca nu stiu cum sa mai fac cu serviciul asta, ca astia de la uzina nu te lasa sa Mori, e nasol ca si duminica de sub 1 .., moi poate da peste capac. ..


      Duminica 24.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

      1.KaTaLyn
      2 ............
      3 ............
      4 ............
      Last edited by KaTaLyn; 23 January 2010, 18:43.
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Duminica 24.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

        1.KaTaLyn
        2. ZyZ'u ve inghetat shaishpe
        3 ............
        4 ............
        Last edited by KaTaLyn; 24 January 2010, 00:50.
        Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

        Comment


        • cred ca ati gresit data intalnirii
          sigpic

          Comment


          • a copiat cata titlul intalnirii de acum 2 sapt :P

            Comment


            • asta e, se mai intampla ...
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • vine careva la bemo???
                I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                Comment


                • Duminica 24.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                  1.KaTaLyn
                  2. ZyZ'u ve inghetat shaishpe
                  3 .Marius-MSY
                  4 ............
                  5.............

                  lista era facuta
                  sigpic

                  Comment


                  • Duminica 24.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                    1.KaTaLyn
                    2..Marius-MSY
                    3.
                    4 ............
                    5.............
                    Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                    Comment


                    • si de la mine cateva instantanee
                      Attached Files

                      Comment


                      • mama hor??mrg??vai de cand nu i-am mai vaz pe la intalniri...f bine incepe sa se reuneasca gasca din mioveni:p
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                          1.KaTaLyn
                          2...........
                          3...........
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Ce frumos este sa te distrezi de unul singur "de ziua ta" (2 ani de LCM)!!!
                            Se pare ca din club fac parte decat eu si catalin (KTL) din cate am vazut in seara asta cand Logan Club Mioveni face 2 ani!!!

                            As avea rugamintea ca ce-i care nu mai au placerea sa vina pe la intalniri sa isi dezlipeasca si stikerele cu LOGAN CLUB dupa masina ca sincer nu are rost sa le tine-ti daca nu aveti placerea sa veniti la intalniri. Bafta!

                            Comment


                            • sincer acum doar nu te asteptai sa fi venit toti la 11 noaptea , pt ca atunci s-a hotarat nush cine ca are timp sa vina si ar treb ca restul sa vina tot la 11 ... unii mai suntem la munca altii cu examene a doua zi la facultate ... si mai sunt si - 7 mii de grade afara la ora aia ... si parca de o sapt era vb ca ne intalnim miercuri la 3 ... la ce "a saispea mea valva" ati mutat intalnirea la 11 noaptea ...
                              Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google