Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim pentru poze...frumos azi.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • wow! ai scapat ieftin de data asta cata. dar tu nu ai deloc omologare sau te-au luat astia ca nu ai folia de un anume tip?

      Comment


      • )....auzi ma ) de un anume tip??? ) poi cum crezi ca stie politzaiu' de care natzie de folie este??? ) normal ca nu a avut autorizatie )cum de altfel nici eu nu am ....
        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

        Comment


        • mda... lasa...

          Comment


          • e senzatii...
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Cozmane...isi da seama dupa cerificatu de omologate, pe orice certificat scrie marca foliei:llumar,suntek,3m,samurai etc si pe timbrele din geam scrie ce marca e folia.
              Catalin a avut folie alfa rom trans,care e omologata si nu prea.Depinde peste cine dai.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Originally posted by DISSSEL View Post
                e senzatii...
                :este" pt ca am zis "natie de folie" singular ....nu sunt bun la gramatica dar nici chiar asa fara suparare

                intrebare: Daca imi pun folie alfarom si pe autorizatie scrie LUMAR....ma pedepseste nenea politzaiu?
                raspuns: Nu ma pedepseste pt ca am autorizatie si el habar nu are ce natzie de folie ESTE.pt nenea fotograful si pt alin ......ma pedepsete doar daca nu am......
                Last edited by cozman; 18 January 2010, 15:31. Reason: Automerged Doublepost
                I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                Comment


                • ... te pedepseste doar nenea RAR-u daca vine (asa cum e legal si cum ar tb sa faca nu se ta opreasca nenea verzitura) cu mostrarul de transparente la folii si cum ei ar tb sa le aibe pe cele omologate care, de bine de rau chiar au transparenta care scrie acolo.... cand o sa puna folia lui langa geamul tau... sa vedem cat zambet si siguranta ai mai avea ;). dar stai linistit ca asta se intampla doar in f putine cazuri asa ca da ai dreptate si u pe de-o parte, dar daca te prind baietii cu acte false si sunt pusi pe facut treaba nu pe facut bani...

                  Comment


                  • kata am scris bine dar nu am uitat sa pun virgula...... poate sa te prinda doar unu zelos sau daca se intampla ca acum 1 an cand era filtru pe autostrada si oprea TOT
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Mai vine cineva duminica asta la un ceai ceva si o frana de mana?

                      Comment


                      • Prezent!!!

                        Fanica nu mai spune de frane de mana ca poate citeste si altcineva cu "grad" mai mare si ne cred mari raceri dupaia

                        P.S: Sambata seara eu cu blondu ne imbarcam spre Predeal daca e cineva interesat de oferta asta sa se anunte sa nu stea ascuns )
                        Last edited by Al3x; 21 January 2010, 19:18.

                        Comment


                        • Si am vorbit si cu Dana si a zis ca vine si ea 90 % acum sa vedem , KTL a zis ca e schimbul 2 si daca e sa megem mai multi vine si el dar sa plecam dupa 11 30 , ceea ce e foarte bine ca sa nu prindem aglomeratie pe partie , cn mai merge ?

                          Comment


                          • eu fac tot posibilul sa merg acum na' ... mai vedem daca ne-am strange mai multi ... ar fi si mai ok

                            Comment


                            • Pei daia am si postat sa vada mai multi ca poate merg si ei :P

                              Comment


                              • Aaaaaadica ... ce vrei sa zici Blondule ?????? X(X(X(X(X



                                scuze de off-topic ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google