Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZyZule am discutat si in prezenta ta si a tuturor cu ziua si ora de intalnire, dar cred ca ai uitat(ati uitat) si ati fost deacord, Alex de ce a tinut minte?....i-am inteles pe cei care au fost la munca si pe cei care sunt mai familisti, dar ceilalti ce-au facut? au dormit ? sa doarma in continuare si sa aibe somn usor...
    Zyzule iti mai explic inca o data ca nu conteaza ca e zi sau noapte, sau frig, sau soare, sau ploua afara, sau -7 mii de grade afara ....cand e vorba de intalnire noi ne intalnim si asta da dovada ca esti membreu LC Mioveni cu adevarat.

    Mie rusine pentru cei care au stikere si se cred membri LCM si vin din joi in pasti, sau mai ma intalnesc cu ei prin Mioveni si stau sa ma rog de ei sa mai vina pe la intalniri......de acum incolo nu o sa mai fac asa ceva, ai bunavointa si placere sa vi la intalnire bine, nu stai fratilor akasa si dormiti in continuare.....
    Last edited by KaTaLyn; 28 January 2010, 14:26.
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Salut.
      Cred ca eu sunt motivat,am fost sch3.
      Nu trebuie sa gindim asa Catalin.Poate se vor revansa duminica la intalnirea de la bemo.
      Acum trebuie sa-i intelegem si pe cei care sunt mai grei de somn
      Numai bine.
      cred ca nu am fost prea dur cu ei
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

        1.KaTaLyn
        2.MLS-u cu sau fara masina :|
        3...........
        4..........
        5..........

        Comment


        • Imi pare rau ca nu am ajuns si eu ...am fost de servici...si de altfel si AIC a fost schimbul 3...
          Nici Duminica nu o sa apar pt ca lucrez...
          Salutari tuturor si La Multi Ani !!!

          Comment


          • Eu unul nici macar nu stiam ca va intalniti,plus am fost schimbul 3!;)Dar eu zic sa va schimbati atitudinea,sunt multi care vin la LoganClub,nu au putut sa vina acum,asta e!!!Chiar ati vrea sa-si dezlipeasca stikerele???Adevarul ca suntem si multi,poate mai si renunta vreunul din cauza atitudinii voastre...Nu ma intelegeti gresit dar trebuie sa tineti clubul asta unit,nu sa criticati oamenii,lasati-i sa vorbeasca intai!!!;)
            sigpic

            Comment


            • Nu e vorba de frigu de afar..sa va zica alex cate seri am degerat la pitesti la stadion si ce frumos a fost!Macar sa fim noi multi si sa fie frig afar.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Iar va impungetzi?
                La multi ani...si la putin mai multa comunicare intre voi!

                Comment


                • Nu ne impungem viorel doar ca am fost eu si catalin putin deranjati da asta e...

                  Cine vrea sa vina la intalniri e bine venit...pe mine ce-l putin o sa ma gasiti mereu la bemo duminica pentru ca m-am obisnuit cu "intalnirea" asta si decat sa stau in casa calare pe net mai bine ies la o gluma, un suc, o schimbare de pareri,etc.

                  Comment


                  • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                    1.KaTaLyn
                    2.MLS-u cu sau fara masina :|
                    3.Fane (apar sigur)
                    4..........
                    5..........

                    Comment


                    • apar si eu sigur

                      Comment


                      • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                        1.KaTaLyn
                        2.MLS-u cu sau fara masina :|
                        3.Fane (apar sigur)
                        4.Blondu
                        5.Al!n
                        6.Piticu
                        Last edited by KaTaLyn; 30 January 2010, 14:05.

                        Comment


                        • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                          1.KaTaLyn
                          2.MLS-u cu sau fara masina :|
                          3.Fane (apar sigur)
                          4.Formula trio(Blondu,Al!n & Piticu)
                          5.MSY-u


                          .....barim daca nu ati fost miercuri seara, incercati sa apareti duminica la intalnire...poate asa imi trece supararea....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • normal...tocmai vroiam sa ma trec pe lista ,eu nici nu am stiut de intalnirea de miercuri seara...imi pare rau si la multi ani si voua
                            sigpic

                            Comment


                            • Duminica 31.01.2010 membrilor Intalnirea Logan Club Mioveni, ora 15, Bemo ...

                              1.KaTaLyn
                              2.MLS-u cu sau fara masina :|
                              3.Fane (apar sigur)
                              4.Formula trio(Blondu,Al!n & Piticu)
                              5.MSY-u
                              6.Cozmanu' (paishpe sute de centimetrii cubi)


                              .....barim daca nu ati fost miercuri seara, incercati sa apareti duminica la intalnire...poate asa imi trece supararea....
                              I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google