Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KTL-ule unde e ce mi-ai promis?? ..... astept
    I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

    Comment


    • SI eu tot cu Arges am vrut.Facem un mare de vro 6-7m cu arges.Apoi putem sa ne facem si noi cu mioveni unu mai mic,lafel si cei din pitesti.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Frumoasa stema restilizata, deasemenea si benaru si ramane asa cum e ....multumim lui Alin si Marius pentru efortul depus
        Cozmin si Alex aveti rabdare ca nu am dat de cine trebuie ca sa pot sa fac ceea ce vam promis
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • cozmane tu esti V.I.P. :>
          )))

          Comment


          • ... e junior momentan
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Am vorbit eu cu cineva si benereul acela mare ne va costa in jur de 3 milioane , steguletele in jur de 100 mii ( numai sa ne faca broderiile pe panza cu sigla nooastra ne costa 50 mii ) , mi se pare ff tare si Sigla si Benerul

              Comment


              • KTL-facem si noi ce putem
                Blondule:e foarte tare,mai ales ca e facuta de noi si nu copiata de la altii :P
                sigpic

                Comment


                • sunt ok
                  imi plac ambele :>

                  Comment


                  • Atunci ramane sa vorbim si cu cei din pitesti de baner miercuri la 20 la stadion,sa vedem ce zic si ei apoi sa ne apucam de treaba.
                    Last edited by al!n; 1 February 2010, 13:19.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Originally posted by alexutzu View Post
                      bun pai daca voi vreti mioveni atunci fiecare isi face pe alea lui....alin a zis bine cu arges...pt ca noi vrem sa fim o comunitate unita....si clubu cand va fi legal se vroia arges....e decizia voastra...va asteptam miercuri la intalnire sa discutam
                      subscriu...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • DISSSEL ramane LC Arges=LC Pitesti + LC Mioveni .....o sa discutam mai mult la intalnirea voastra de miercuri...
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Chiar tare..... vreau si yo sigla(luna asta sau cel tarziu luna viitoare sper sa vin cu masina mea proprie si personala la intalniri ;) )...
                          Super tari ideile....o sa particip si yo daca am posibilatatea...
                          Salutari tuturor!!!
                          Last edited by alexutzu1; 2 February 2010, 11:48.

                          Comment


                          • te asteptam atunci
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by alexutzu1 View Post
                              Chiar tare..... vreau si yo sigla(luna asta sau cel tarziu luna viitoare sper sa vin cu masina mea proprie si personala la intalniri ;) )...
                              Super tari ideile....o sa particip si yo daca am posibilatatea...
                              Salutari tuturor!!!
                              Banuiesc ca va fi logan nu?
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • asa zic si yo,ca va fi logan...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google