Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yey a aparut si MPO-u meu :P. :>

    Comment


    • Originally posted by viorelu View Post
      dap...nu am apucat sa vorbesc cu el si stiam ca era pe lista.
      P.S...(un sfat)mai micsorati si voi pozele putin ca tare greu merge resize-ul...banuiesc ca si cand le incarcati merge greu
      Voi tine minte sfatul tau.Mersi.Da merge cam greu la incarcare.Oare din cauza asta sa fie?
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • cum sa lipsesc?
        am intarziat doar.
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • Misto intalnirea de astazi dar ce s-a intamplat cu Ktl ca era si el pe lista.....

          Comment


          • si aby era pe lista,razvane
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • A trecut si aby pe acolo.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Originally posted by AG 23 YNG View Post
                Voi tine minte sfatul tau.Mersi.Da merge cam greu la incarcare.Oare din cauza asta sa fie?
                In principiu ca sa nu zica lumea ca pozele is cam mici,micsorate la rezolutia desktopului mai mari nu le vad rostul,deoarece la resize ele vor extinde la dimensiunea maxima vizibila (adika pe tot ecranul)mai mult nu.Si da asta e cauza
                ...si ca sa te convingi poti face un test cand ai timp:incarca o poza de 600x800 si una din aparat asa cum o descarci...sa vezi diferenta
                Scuze la baieti daca am fost putin off topic

                Comment


                • Ai dreptate bita si aby era pe lista

                  Comment


                  • Eu nu am fost pe lista :P dar am fost prezent
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Frumoasa intalnirea baieti...prezenta destul de buna
                      Salutari tuturor!!!

                      Comment


                      • Originally posted by viorelu View Post
                        In principiu ca sa nu zica lumea ca pozele is cam mici,micsorate la rezolutia desktopului mai mari nu le vad rostul,deoarece la resize ele vor extinde la dimensiunea maxima vizibila (adika pe tot ecranul)mai mult nu.Si da asta e cauza
                        ...si ca sa te convingi poti face un test cand ai timp:incarca o poza de 600x800 si una din aparat asa cum o descarci...sa vezi diferenta
                        Scuze la baieti daca am fost putin off topic
                        Mersi mult.Am vazut,merge mai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • 'dragi tovarasi si pretini', am venit pe forum la voi sa va invit si pe voi sa va treceti pe lista (cei care veniti) pentru intalnirea regionala de la brasov de pe data de 1 martie 2009. a inceput si brasovul lista, asa ca va asteptam si pe voi. topicul il gasiti aici
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Baieti nu mai facem si noi nicio intalnire fulger ceva.....???

                            Comment


                            • Pai baga la intalniri fulger ma

                              Comment


                              • poi nu ma azi....zilele astea!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google