Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...TWeetY incerca sa le reduci macar la jumatate rezolutia...astfel se vor incarca si mai repede si implicit userii le pot vedea mai usor...nu va diminua din calitatea pozei te asigur
    Inca odata...foarte frumoasa si reusita intalnirea de azi

    Comment


    • Da ma tweety....am vazut ca a durat mult sa pui pozele...de daca am avut prezenta multa....
      Frumos si filmuletul...
      Frumoase poze....super tare intalnirea de astazi....sa-o tinem tot asa....
      Multumim baietilor de la Pitesti ca ne-au vizitat!!!
      Last edited by alexutzu1; 1 February 2009, 20:30. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • super intalnire. multumim pentru poze si atmosfera.
        multumim lui TWeetY pt film. SUPER TARE!! (dar bitza shtie??)

        super intalnire. multumim pentru poze si atmosfera.
        multumim lui TWeetY pt film. SUPER TARE!! (dar bitza shtie??)
        Last edited by costyn955; 1 February 2009, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Daca nu stie va afla de pe aici...
          In legatura cu rezolutia, le-am facut la 6 megapixeli...o sa fac data viitoare la 4 megapixeli.
          Nu mai multumiti atat pentru poze si filmulete ca toata lumea a facut
          Sa fim noi cat mai multi acolo...asta e cel mai important.

          Comment


          • poi am multumit la toata lumea care a facut

            Comment


            • Originally posted by TWeetY View Post
              Daca nu stie va afla de pe aici...
              In legatura cu rezolutia, le-am facut la 6 megapixeli...o sa fac data viitoare la 4 megapixeli.
              Nu mai multumiti atat pentru poze si filmulete ca toata lumea a facut
              Sa fim noi cat mai multi acolo...asta e cel mai important.
              Recomandat sa le micsorezi rezolutia dupa ce le descarci...zic si eu.Adik eu asa prodcedez si le pot manevra destul de bine pe forum incarcare/vizualizare.

              Cea mai importanta eu zic ca ar fi atmosfera...si multi intradevar.Atmosfera insa e pe primul loc...cum a fost azi
              ...si baterii sa avem bineinteles

              Comment


              • Chiar ca atmosfera conteaza cel mai mult...si a fost super...ca de fiecare data...

                Comment


                • super super..intalnire de nota 10...foarte de treaba baietii din Mioveni.multumim pentru primire...
                  TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                  Comment


                  • superba intalnire, o sa incerc sa ajung si eu data viitoare...
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • A fost super intalnirea de astazii

                      Comment


                      • da dar cam afumata:-p
                        continuarea la pitesti a fost misto.dutza ,aby,boschete,alin si restu stiu ce zic.mai ales dutza.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • de ce ma ca si bosket era in masina cu dvl-u..na-i vazut ce curat era....))
                          Last edited by alexutzu; 2 February 2009, 10:34.
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • Cea mai importanta eu zic ca ar fi atmosfera...si multi intradevar.Atmosfera insa e pe primul loc...cum a fost azi

                            pentru TWEETI-
                            ...si baterii sa avem bineinteles[/QUOTE]

                            Salut prieteni.Eu recomand un mic efort financiar cumpara-ti un incarcator si 4 acumulatori si nu mai ai probleme.Eu asa am.Le incarci ori de cite ori ai nevoie si ai si de schimb.
                            SALUT
                            Last edited by Augustin-Yng; 2 February 2009, 11:55.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • Super intalnire baieti chiar a fost frumos si placut .....si din ce in ce spre bine si placut, ce mai eu unul nu prea imi mai gasesc cuvinte si multumit fotografilor nostri, si cred ca o sa propunem la intalnirea viitoare un fotograf oficial al membrilor din Logan Clubului Mioveni si mai multumesc baietilor in Pitesti care ne-a onorat cu prezenta ca de obicei.....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Nu ai vazut mai alexutzu ca la finante nu mai aveam nimic mi se uscase noroiu pe mn si l-am frecat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google