Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ii multumim lu' Madu ca a avut timp sa ne faca poze..si mai ales lu' pufY ca a avut timp sa le si puna pe forum.Cata performanta vere!
    AG 16 Y M A

    Comment


    • Cu palcere cu placere )))
      AG 65 V M C

      Comment


      • Duminica 19.09.2010 Intalnirea Golanilor Logan Club Mioveni, ora 20, Bemo...

        1.Katalyn(eu unul o sa fiu absent pentru duminica am o nunta pe la Bucale si sper sa fiu invoit
        2...........
        3...........
        .............
        100........
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Logan Club Iasi

          Logan Club Iasi va saluta si multumeste membrului din Mioveni , AG-83-BUF , care ne-a onoarat cu prezenta.
          Attached Files
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Duminica 26.09.2010 Intalnirea Golanilor Logan Club Mioveni, ora 20, Bemo...

            1.Katalyn
            2...........
            3...........


            ....duminica nu sa tinut nici o intalnire?????.....BUF felicitari pentru ca ai ajuns sa ne reprezinti pe la logan club Iasi pe la noi cand o sa mai vi pe la intalnire, ca nu e asa distanta mare ca la Iasi...
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Duminica 26.09.2010 Intalnirea Golanilor Logan Club Mioveni, ora 20, Bemo...

              1.Katalyn
              2.Marius-MSY
              3...........
              sigpic

              Comment


              • Duminica 26.09.2010 Intalnirea Golanilor Logan Club Mioveni, ora 20, Bemo...

                1.Katalyn
                2.Marius-MSY
                3.fane_yxa (stau si eu cat pot)
                4........
                5........

                Comment


                • Cu toate ca eu in perioada asta nu mai trec pe la club, dar din cate cred si tinand cont de temperaturile de afara, ar cam trebui schimbata ora de intalnire, sa fie mai devreme(asa poate mai vin si eu). Acum spuneti fiecare ce ora v-ar conveni.
                  zoom-zoom

                  Comment


                  • eu zic sa ne intalnim la fel ca iarna trecuta in jurul orei 15..
                    sigpic

                    Comment


                    • Dar astazi vine cineva la 20 la bemo? Asta asa sa stiu si eu sa nu mai cheltui benzina degeaba.

                      Comment


                      • eu unul nu vin..
                        sigpic

                        Comment


                        • Da cred ca ar trebuie sa schimbam ora si sa trecem la ora de iarna, iar eu propun sa mutam intalnirea la ora 17, las si la aprecierea voastra la ce ora sa punem intalnirea
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • E bine la 17:00.
                            Vine iarna
                            AG 65 V M C

                            Comment


                            • De acord cu ora 17:00,poate o sa mai apar si eu

                              Comment


                              • ar cam fi cazu sa mai vi si u:p
                                Si eu sunt pentru 17.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google