Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa adunare, frumoasa intalnire si ce nas da sa fie mereu asa, si cred ca si voua va placut si haideti sa schimbam oleaca aerul la LC Mioveni ca se poate si mai bine.....in legatura cu ala micu va dat ieri un exemplu tuturor chiar si mie, chiar daca a avut o problema de familie foarte naspa ( cea ce poate ca nu trebuia sa mai vina la intalnire si sa-si rezolve problema mai intai, eu unul il inteleg pentru ca stiu cum este) a avut respectul fata de membri LCM sa dea 10-15min pe la intalnire sa ne salute si dupa aceea sa-si vada de problema lui, poate ca alti nu ar fi facut asa ceva....

    Pentru cei care pe viitor, domne fereste o sa aveti mici sau mari neplaceri in fam sau probleme mai mari,(eu unul ii inteleg pe acestia,..... dar nu ii inteleg pe cei care la ora intalniri misuna prin mioveni, dar nu vor sa vina pana la bemo sa ne salute doar din respec), prima data rezolvatile pe ele si dupa aceea ganditi-va la LCMioveni .....

    .....iar daca vad ca va mai certati STERGEM TOT.....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Multumim LCMioveni ca ati venit duminica pe la Pitesti , sper sa va tineti obiceiul ) . Va asteptam Duminica 30.oct la ora 17:00 la stadion.. (LCP implineste 3 ani.)
      sigpic

      INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

      Comment


      • Cu multa placere si membrii LCMioveni o sa va onoreze cu prezenta si de ziua membrilor LCPitesti, si sper si eu ca voi sa va faceti si voi obicei sa veniti pe la noi ca sa fie mai frumos si sa fim mai multi....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Originally posted by alexutzu1 View Post
          Ponica a avut o problema mai delicata si daia a plecat ....cine nu stie despre ce e vb sa nu mai vorbeasca si sa intrebe mai bine,nu sa urle prin parcare ca unde e.....
          Care e problema daca am INTREBAT in parcare unde e ? Nu am dat la nimeni in cap, nu am urlat cum ai zis tu. Sper sa isi rezolve problema cat mai repede.
          Ok, numele meu e Laur...

          Comment


          • e ''irezolvabila''..nu se poate remedia..
            sigpic

            Comment


            • nu am zis de tine Inary ;)

              Comment


              • Eu cred ca nu au rost discutiile astea ....fi-ti mai seriosi...
                AG 64 P U F

                Comment


                • Gata mah baietii am revenit....cei care au intrebat de mine....trebuiau sa dea un telefon sa vada ce dreaq fac k poate nu am plecat la distractie...am avut responsabilitatea sa vin chiar 15-20 de minute...pt k stiu ca eu am avut cv de spun din pacate am avut o f mare problema...care...vorba lu MSy'u nu se poate remedia..si ii multumesc pe aceasta cale....lui si celorlalti care au fost alaturi de mine si mau inteles...

                  Va multumesc...!!

                  Comment


                  • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....
                    1.Katalyn
                    2...........
                    3...........
                    .............
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                      1.Katalyn
                      2.Alexutzu1(BMA)
                      3...........
                      .............

                      Comment


                      • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                        1.Katalyn
                        2.Alexutzu1(BMA)
                        3.Marius
                        .............
                        sigpic

                        Comment


                        • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                          1.Katalyn
                          2.Alexutzu1(BMA)
                          3.Marius
                          4.Laur
                          5.
                          6.
                          Ok, numele meu e Laur...

                          Comment


                          • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                            1.Katalyn
                            2.Alexutzu1(BMA)
                            3.Marius
                            4.Laur
                            5.Poneiu
                            6.

                            Comment


                            • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                              1.Katalyn
                              2.Alexutzu1(BMA)
                              3.Marius
                              4.Laur
                              5.Poneiu
                              6.Tommy
                              7.gaby'92
                              8.
                              9.

                              Comment


                              • Duminica 30.10.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                                1.Katalyn
                                2.Alexutzu1(BMA)
                                3.Marius
                                4.Laur
                                5.Poneiu
                                6.Tommy
                                7.gaby'92
                                8.Radu
                                9.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google