Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uminica 13.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

    1.Katalyn
    2.Marius
    3.Tommy(Posibil)
    4.Gaby (Posibil)
    5.Widu...cu cine poate..
    6.Radu
    7.Kri
    8.Laur, te iau eu poneiule
    9.14Sal
    .
    100......
    ride or die

    Comment


    • bah ia intrati mah la diverse manifestati...plecari....si inscrietiva pe lista cei care vreti sa mergeti la munte....!!!!

      Comment


      • Duminica 13.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

        1.Katalyn
        2.Marius
        3.Tommy(Posibil)
        4.Gaby (Posibil)
        5.Widu...cu cine poate..
        6.Radu
        7.Kri
        8.Laur, te iau eu poneiule
        9.14Sal
        10. Boby
        100......
        My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

        Comment


        • Hai baietii cu pozele...

          Comment


          • Gaby tu la munte nik???nu te bagi?

            Comment


            • Masina o am in service de azi si mai e vorba de finante pe care nu prea mi le da taicamio...

              Comment


              • Nu e obligatoriu sa vi cu masina... Cu finantele e mai naspa dar cine ar fi vrut sa mearga cu noi putea sa stranga(pararea mea) de cand tot vb de plecare... Ramane la aprecierea fiecaruia!!!
                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                Comment


                • Ai dreptate Boby...sunt de acord cu tine....si oricum si de acum pana pe 10 ar putea sa stranga niste bani cine ar vrea sa mearga....

                  Comment


                  • cateva poze de la mine !

                    P.S - Daca nu sunt in cantonament ma bag la si eu la ieseala la munte dar asta voi stii tocmai atunci , ca nici antrenorul meu nu stie cand plecam .
                    Attached Files

                    Comment


                    • l-ati suparat pe kri-uuuu si nu a mai venit la intalnire ))) ce rai sunteti mai:P)P
                      Last edited by KaTaLyn; 17 November 2011, 19:48. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Duminica 20.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

                        1.Katalyn
                        2...........
                        3...........
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Duminica 20.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

                          1.Katalyn
                          2.Widu---ex PON....duminica asta vom discuta despre plecarea la munte...
                          3...........
                          __________________
                          Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 17, Bemo....

                          Comment


                          • Duminica 20.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

                            1.Katalyn
                            2.Widu---ex PON....duminica asta vom discuta despre plecarea la munte...
                            3.14Sal
                            4..
                            Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 17, Bemo...
                            ride or die

                            Comment


                            • Duminica 20.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

                              1.Katalyn
                              2.Widu---ex PON....duminica asta vom discuta despre plecarea la munte...
                              3.14Sal
                              4..Neku-sa vad daca termin treaba pana la 17P
                              5..

                              Comment


                              • Duminica 20.11.2011 Intalnirea Membrilor "Logan Club Mioveni",ora 17:00 Duminica Bemo....

                                1.Katalyn
                                2.Widu---ex PON....duminica asta vom discuta despre plecarea la munte...
                                3.14Sal
                                4..Neku-sa vad daca termin treaba pana la 17P
                                5.Gaby'92
                                6.Nurrof3n
                                7...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google