Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ana_cip2000 View Post
    Ma asteapta si pe mine cineva la intrare in Brasov dinspre Sinaia?.
    daca ajungi aproape de ora 13 te asteapta cineva.Mai vorbim maine dimineata pe forum
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • Bine fratilo mi-a placut de voi.Nu stiu cum v-ati simtit voi dar din punctul nostru de vedere a iesit belea.Vedem la retur cum va fii.Sa nu ne dezamagiti judetul.In patria golanului noi suntem regi.


      aby esti belea, ai grija la balauri
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • ) misto 6 baieti monteaza un gratar) Bine baieti frumos la noi din pacate vremea nu a tinut cu noi:|
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • ca politistii...

          Comment


          • Si eu va multumesc(in numele tuturor celor din Logan Club Mioveni), tuturor din Logan Club Brasov pentru primirea calduroasa cu care ne-ati primit si nu ne asteptam la asa ceva, a fost totul peste asteptarile noastre (mie unul asa mi sa parut), foarte frumos si sper sa se mai repete si sa nu ne oprim aici.....Iar noi va asteptam cu mare placere sa veniti pe la noi....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Vreau gratar la antena in trivale KTL facut tot de twy si cippy.Sunteti super baieti
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • Vreau si eu pozele KTL....Poate mi le trimiti pe mess....Id meu...Bogdan17ee

                Comment


                • Sa nu uitam gestul colegului nostru din targoviste care a avut placerea sa se deplaseze pana in brasov.Bun asa prietene,te vizitam si pe tine sa vedem ce face targovistea
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • Originally posted by gigi-kent View Post
                    Sa nu uitam gestul colegului nostru din targoviste care a avut placerea sa se deplaseze pana in brasov.Bun asa prietene,te vizitam si pe tine sa vedem ce face targovistea
                    Bravo lui ....Bun baiat ...Salutarile mele si respect

                    Comment


                    • Frumos baieti! feicitari
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Originally posted by gigi-kent View Post
                        Sa nu uitam gestul colegului nostru din targoviste care a avut placerea sa se deplaseze pana in brasov.Bun asa prietene,te vizitam si pe tine sa vedem ce face targovistea
                        Pe cip nu avem cum sa-l uitam...RESPECT
                        Numai trusa aia cat de smechera era...

                        Comment


                        • Va rog sa votati organizatorul AICI

                          Comment


                          • Mi-a facut placere sa va cunosc si m-am simtit bine la intalnirea din Brasov,abia astept intalnirea din Mioveni si va astept la Targoviste.

                            Comment


                            • Nu zice de 2 ori ca acum plecam spre tine...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google