Regionala Anuala LoganClub Arges

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca nu vine Criu , nu mai vin .... :p

    Comment


    • #17
      get ready 4 party :P !!!!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #18
        Prezent si eu !!!

        Comment


        • #19
          Si noi ne inscriem pe lista participantilor.....se stie...o camera 2, 3, 4 (dada SDP Mario Cristiana Canto GMV Emilia - asteptam si confirmarea lor) la hotel Valention
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by KaTaLyn View Post
            Foarte buna initiativa Marius, se vede ca tu nu mai ai rabdare , dar toate lucrurile trebuie facute cu calm ca sa iasa ceva frumos anul acesta la regionala, in orice caz avem de munca cam toti membrii Logan Club Mioveni, iar anul acesta vreu fiecare sa aibe cate o sarcina si vreu sa ne implicam cam toti, iar asta o sa discutam la intalnirile noastre saptamanale ...
            asa este..si cred ca nu sunt singurul care nu mai are rabdare,insa asa cum ai zis toate trebuiesc facute cu calm si nu sa ne trezim in ultimul timp ca avem regionala si nu e nimic pus la punct..asa poate strangem si noi banii pana atunci si ma ocup eu de asta si de tricouri,sepci si ce mai trebuie
            sigpic

            Comment


            • #21
              Daca pot sa va ajut cu ceva nu e nicio problema

              Comment


              • #22
                Cosmine stai linistit ca o sa vina si Kriu'....))
                AG 64 P U F

                Comment


                • #23
                  railor... ati vazut si voi, kriu isi da si haina de pe el ... la propriu
                  http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                  Comment


                  • #24
                    asa e

                    Comment


                    • #25
                      Si eu voi fi prezent la Regionala voastra, dar vedeti cum faceti cu data organizarii caci va fi si Nationala si sa nu va suprapuneti cu ea. Asteptati mai intai sa se afiseze data Nationalei si apoi va puteti fixa si voi data cu 1 luna inainte.
                      Spor la treaba si sa ne vedem cu bine la o berica, 2, 3, 4 ............
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • #26
                        da da ..consultativa cu vyp asupra datei ca sa nu faceti aproape de nationala organizata de sibiu..care va fii in Iulie...si sa faceti in asa fel ca sa fie ceva timp de redresare cu banii ... intre evenimente...ca sa dam posibilitatea la cati mai multi sa poata merge la ambele evenimente...bine acuma sper ca o sa veniti cati mai multi si la Brasov in Martie...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #27
                          Tot in iunie cred ca o sa ramana sebi, dar asteptam sa vedem cand este nationala ca sa lasam oleca de distanta intre ele si sa nu le suprapunem......iar in martie cred ca o sa ne strangem pentru regionala de la voi cativa mai multi ....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • #28
                            Ce se mai aude cu regionala ?....

                            Comment


                            • #29
                              Linistea care e aici da impresia ca o sa fie mari surprize
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • #30
                                o sa fie , eu asa sper , dar pregatiti si voi lemne sa avem pentru foc, iar isi arunca CRY-ul hainele pe foc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google