Intalniri " FULGER si NOCTURNE" Ale Membrilor LC Mioveni!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vino la intalniri duminica la bemo la ora 17 si vb acolo
    sigpic

    Comment


    • daca e sa vin, o sa vin cu un prieten pt ca eu am permisul suspendat inca o luna.... mai vb pana atunci

      Comment


      • kozminel te asteptam cu cea mai mare placere

        Baieti nu va-ti intalnit ieri seara???
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Eu am vrut sa vin. bine ca l-am sunat pe alin si mi-a zis ca nu se mai tine, ca asteptam singur pe acolo...
          edit: daca nu veniti nu va mai treceti pe lista sau sa mai ziceti ca veniti si apoi nu mai vine unu. macar sa anuntati pe forum cu ceva inainte ca nu mai veniti sa nu asteptam unii pe acolo ca bufnitele
          zoom-zoom

          Comment


          • M-am trecut pe lista, am fost aseara la cdc, dar nu era "nici nimeni"... Nasol . Poate data aviatoare ne adunam si noi .
            My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

            Comment


            • Data aviatoare
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • In seara asta nu se tine nici o intalnire?
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Miercuri 16.01.2011 intalnire nocturna in spate la Casa de Cultura, ora 20....

                  1.Katalyn
                  2...........
                  3...........
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • ne clantane culbutorii in gura de frig kata... nu stiu sigur daca trec diseara, o sa incerc sa ajung.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • sustin pe laur
                      AG 65 V M C

                      Comment


                      • Cum credeti voi baieti....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • friguros esti madule, sa nu care cumva sa iesi din casa ca racesti. a fost frumoas aseara chiar daca am fost numai 5 caterinca maxima Ionut AIC
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • mdaaa...a fost frumos...sa nu mergeti cu proiectoarilii aprinse,sa purtati centura de sigurantza...si sa va dati tobilii care baraiee jos atunci cand il aveti pe Laur LCA in masina, ca daca nu suportati consecintele... P

                            P.S. Vand finala Borla sport 160 lei...sau o schimb cu una care baraie mai incet :P

                            Comment


                            • alexutzu1 te-ai speriat rau de tot
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • mmmm...nu m-am speriat ca inca nu s-a intamplat nimik,doar ca m-ati pus pe ganduri si cam aveti dreptate....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google