Promovare LoganClub...Idei, Sugesti, etc....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promovare LoganClub...Idei, Sugesti, etc....

    Ideii,sugestii,aplicatii orice metode(in general ortodoxe)pentru promovarea Logan Club...Postati aici ce va trece prin minte:
    Apropo de fluturasi asa cred ca merge mai bine:

    ...Aduc mostre(coli)duminica
    Attached Files
    Last edited by viorelu; 3 October 2008, 18:34.

  • #2
    Viorel deja o dezbatem aceasta promovare a logan club..... Pe threadul Logan Club Mioveni si nu prea mai are rost sa-l dezbatem aici, de ce nu te-ai gandit atunci cand trebuia dar, asta e, ramane tot acolo....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #3
      Dezbateri acolo...
      ... aici doar sugestii si propuneri(nu dezbateri)...De orice fel(cu privire la promovare...normal)...Whatever...Las' asa
      ...intalnirile fulger? ...parca era o rubrica pacolo
      Last edited by viorelu; 4 October 2008, 07:52.

      Comment


      • #4
        E ok topicul asta...Mai trebuie sa facem un "brain storming"...

        Comment


        • #5
          Sugestion:
          -invitatii pe PM in LCMioveni la userii din zona cu putine posturi sau chiar 0.
          (am trimis la userii...Din Pitesti...Inregistrati incepand cu 1 septembrie...Cand am timp la mai multi)
          ...Idee preluata de la TWeetY si dezvoltata...
          ...Poate in Decembrie chiar plec cu sorcova dupa ei...

          Comment


          • #6
            Te insotesc domnule...Si asta cu pm-urile chiar am facut-o cu toti...Parca si cu tine

            Comment


            • #7
              Ok cum ziceti voi nu este nici o suparare puteti sa dezbateti si aici despre aceasta promovare, dar imi pare rau ca nu comunicati si cu ceilalti membri ai LC Mioveni sa fie si ei pusi in tema, adica daca e sa facem ceva sa facem in echipa nu 2,3 membri....
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #8
                ...Comunicare?...La ce te referi?...Threadul asta face parte din LoganClub Mioveni...Aaa...Id viorelu13(da' e si in profil),tel.0745157612.
                Ia uite ce conditii...Comunicare sa fie...Conditii sunt...Acu' tine de fiecare si comunicarea asta...

                Comment


                • #9
                  Da Viorel eu ma referam la toti nu eu, tu si teeety......Ma referam sa fim o echipa....Si apropo si eu am in profil cu id-ul catalyn_gh si nr de telefon il stie cam toti membri LCMioveni dar asta e.....
                  Da stii ce mi-a placut de Ionut AIC si Alex , mi-au trimis pe mess ex de fluturasi si au zis ca daca sunt bine facuti si eu le-am zis ok sa le dam drumul sa zboare...Si toti au fost deacord cu ideea, si ai vazut si tu ca am mai venit cu o idee si i-am mai colorat oleaca fluturasi, si asa as vrea sa fie toti...
                  Si vorbiti si voi( tu Viorel cu Dl. TWeetY) cand vreti sa faceti ceva spuneti ca sa va ajutam si noi pentru ca eu acuma am observat pe forum (cu PM trimise pe la alti useri sau ceva de genul asta) si poate nu numai eu si ceilalti membri si iarasi ajungem la acelas subiect ca nu exista comunicare dar eu imi doresc sa existe asa ceva adica COMUNICARE.
                  Last edited by KaTaLyn; 4 October 2008, 13:53.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by KaTaLyn View Post
                    imi pare rau ca nu comunicati si cu ceilalti membri ai LC Mioveni sa fie si ei pusi in tema, adica daca e sa facem ceva sa facem in echipa nu 2,3 membri....
                    Intr-adevar mare grija...Serviciile secrete gen FBI, CIA sau KGB vor sa puna mana pe acest club

                    Comment


                    • #11
                      ...Nu vor sa puna mana vor sa intre in Club...Sa se infiltreze cred...
                      E CUL sa avem si dastia in Club

                      Comment


                      • #12
                        ...Alta sugestie
                        ...Un act de caritate intr-o Duminica...Ceva de genu:fixam o tinta...O persoana cu probleme grave(Romania nu duce lipsa de asa ceva)sau azil ,casa de copii...Un ajutor ceva cu alimente sau io stiu ce...E doar o idee...Dar in perioada sarbatorilor(si nu numai) ar merge asa ceva...Reclama + satisfactie sufleteasca...Cu o organizare buna nu cred ca ar fi mare efort din partea noastra
                        ...vad ca am inceput sa primesc reply la PM-uri...numa de bine si ar fi bucurosi...ramane sa vedem daca le place doar sa scrie
                        Last edited by viorelu; 5 October 2008, 07:52.

                        Comment


                        • #13
                          Nu ar fii o idee rea Viorel mie unul chiar mi-ar place sa facem asa ceva......
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • #14
                            Bah viorele e bine ca ai atatea idei...Pe bune...Vezi tu noi cam duceam lipsa de asa ceva inainte ...Mai scapara cate unu' p'ici...P'acolo...Si ideile erau aprobate sau distruse de..."cei in masura"...care nu au venit niciodata cu nici o idee...

                            Comment


                            • #15
                              Sugestie(doar...Nu va luati dupa mine...Ca va bat cu sorcova):
                              -banner textil cu LoganClub(gen drapel)de scos pe geam la deplasari mai lungi...Ca nu mai zica lumea cand ne vede(cu avariile aprinse):"ete alta nunta".
                              Asta ca sa aiba politia motiv sa ne opreasca...Ba nu!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google