Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumim sefu' la fel si tie....
    beat me if you can !!!

    Comment


    • #47
      azi avem intalnire sau nu?

      Comment


      • #48
        am avut.....si a fost fain sper ca te-ai simtit bine mai putin faza cu caldura dar no' mere

        Comment


        • #49
          Si pozele?

          Comment


          • #50
            la intalnire.....
            beat me if you can !!!

            Comment


            • #51
              Ma adresez si eu voua, baietilor cu logan din Oradea, si va rog a ma indruma catre cineva care ma poate ajuta la activarea CB, ca n-am reusit sa gasesc decat baieti din TM, CJ sau Sibiu.

              Comment


              • #52
                sal

                Salut din Cj e un user Cristikappa care se ocupa cu asa ceva eu mi-am facut la el una alta si mai trebuie sa imi pun CB, dar momentan nu ii in tara in Oradea mai ii cineva care se ocupa dar nu stiu daca se pricepe si se descurca hai la o intalnire Logan Club Oradea vineri ora 7 parcarea din P-ta Independentei unde ii platoul ala mare si putem discuta numai bine!

                aaaa am uitat Zetuc saptamana viitoare mai mult ca sigur ma duc spre Vartop deci trec si pe langa voi daca vrei ne putem intalni si sa iti arat una alta anunta-ma
                Last edited by adyxzz; 27 July 2009, 14:56. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #53
                  Originally posted by adyxzz View Post
                  Salut din Cj e un user Cristikappa care se ocupa cu asa ceva eu mi-am facut la el una alta si mai trebuie sa imi pun CB, dar momentan nu ii in tara in Oradea mai ii cineva care se ocupa dar nu stiu daca se pricepe si se descurca hai la o intalnire Logan Club Oradea vineri ora 7 parcarea din P-ta Independentei unde ii platoul ala mare si putem discuta numai bine!

                  aaaa am uitat Zetuc saptamana viitoare mai mult ca sigur ma duc spre Vartop deci trec si pe langa voi daca vrei ne putem intalni si sa iti arat una alta anunta-ma
                  Da, am citit thread-ul in care Cristikappa isi ofera servicii, si omul pare ca stie ce face. Am citit c-a si fost luna asta prin Oradea, din pacate m-am trezit prea tarziu.
                  As veni si la intalniri, problema-i ca's din Beius si tre' sa-mi fac ceva timp ca sa vin. Dar cu siguranta o sa vin in viitorul apropiat.

                  Daca zici ca te duci inspre arieseni, lasa-mi un id de yahoo, sau nr. de telefon, sa vedem cum facem sa ne intalnim.

                  Comment


                  • #54
                    Salut am sa am ca zona de lucru si frumosul vostru oras,
                    Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
                    sigpic #

                    Comment


                    • #55
                      zetuc uite un nr si un id de mess 0746086820, hus_adrian , email hus_adrian@yahoo.com, ne auzim

                      anunt valabil si pentru adimrv cu precizarea ca saptamana viitoare nu o sa fiu toata saptamana in oras numai la inceput da vorbim, o zi faina!
                      Last edited by adyxzz; 28 July 2009, 15:14. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #56
                        taranii de romani.....unii dintre ei... mama lor

                        si cea mai noua magarie marca 100% romani , invidie ,tampenie nu stiu cum sa ii zic singura data cand am parcat in alt loc, fara sa-l ocup pe al altcuiva si s-a intamplat uitati-va
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          duminica revin cu farurile Angel puse, poze

                          Comment


                          • #58
                            Prostia umana, eu dca ma deranjeaza careva las un bilet sau in cal mai rau caz ridic stergatoarele dape asta cu zgariatul nu pot sa o inteleg.Si eu am la Passat asa ceva din fata pana in spate, cool nu?Apropo de Logan am scaunele montate, spalate si apretate

                            Comment


                            • #59
                              vremmm sa le vedem Razvii ,scuze ca am mai stat atunci cu proprietara un pic la povesti ,vineri sper sa le vedem nu? , iar despre romani mai bine ma abtin.....ca o sa injur iar

                              Comment


                              • #60
                                bine colegi de forum pozele cu Angelurile mele acuma mie imi plac vedem cat tin
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google