Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu m-am echipat partial de iarna...am pus gumele de iarna pe fata si racleta de curata parbrizul si geamurile in portbagaj+ husa incalzite pt scaun sofer
    referitor la folie...ce culoare e masina ta?hai maine(vineri) la intalnire si putem discuta mai multe
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • pai uite eu am o albastita tare draguta... si as vrea ceva cu dungi albe pe ea
      acuma in legatura cu maine ,... nu pot sa vin ca sunt la munca pana la ora 22
      dar sapt urmatoare sunt in concediu ... si asa ca voi avea timp si sigurat vinerea urmatoare voi ajunge in premiera in lotus cu albastrita mea...;)

      cu echip de iarna am luat si eu racleta, gumele de iarna sunt pe drum (asa zic astea de la dacia) si urmeaza pe sambata sa achizitionez lichid pt parbriz la promotie din carefour (lotus) ca e cel mai ieftin de pe piata

      Comment


      • de la dacia ti-ai luat gume de iarna?ce model si marca?

        mai parerea mea este sa nu faci manerele gri si nici alea de pe langa geamuri.daca vrei sa faci ceva frumos vopseste-ti manerele in culoarea masinii sau este un baiat care mai aducea la comanda gata vopsite.
        legat de dungile cap coada...din nou parerea mea: viper e viper,mustang e mustang...si loganu-i logan sper ca m-ai intelesnumai bine
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • mai sa sti ca te-am inteles la faza cu dungile...mai este un taxi rosu tunat si are 2 dungi albe si arata bine zic eu... mna acuma cu dungile alea eu vreau doar sa ii dau un dinamism masini si ma gandeam ca cea mai simpla metoda e sa trag ceva cap coada... oricum acuma mi-ai dat o idee cu vopsirea manerelor si a oglinzilor
          iar cu gumele iti zic sincer ca am pe cineva la dacia si asa am rez niste gume , marca sau model sincer nu stiu si nici el inca...

          Intrebare cu cat ai luat husa aia electrica pt incalzi si de unde, ca este una pe net la 89lei si mar bate gandu si pe mine una dar vreau sa stiu daca gasesc undeva mai ieftin ... ?!

          Comment


          • eu sincer husa am luat-o de la real din jysk.vre-o 30 lei am dat pe ea si se comporta binisor..nu se incalzeste toata doar la partea "dorsala" dar e foarte ok iarna ca se incalzeste repede
            pentru dinamism eu as recomanda un kit de la dacia(nu o coboara mult si arata beton,sau un set de arcuri sport,dar noah daca tu vrei dungi...dungi sa fiedaca tot faci dungi fa-le negre macar,asa zic eu ca ar arata mai bine
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • deci am luat si pus si eu pe albastrica mea azi 4 gume noi hankook icebar w440... pret foarte bun am dat pe ele...
              acuma intrebarea mea ar fi daca cineva a mai folosit ceva de genu pt iarna si cum s-au comportat?

              aoleu se vede ca vine timpul nasol ... ca uite ce e afara asa ceata mare eee ca defapt nici pe aia nu o vad bin din cauza cetil
              Last edited by bh-13-xxj; 20 November 2009, 22:16. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Salut, as vrea si eu mai multe date de contact ale firmei Lonza MotorSport... sunt seriosi????

                Comment


                • Oradea... am pus si eu o intrebare/rugaminte mai sus in postul #209 (str. Fluturilor 26A sau str.Zlatnei nr.1)... i-mi raspunde si mie cineva !?

                  Comment


                  • fluturilor

                    Comment


                    • GGI eu sincer nu stiu ce sa-ti spun.nu am auzit de ei pana acuma.ce anume te-ar interesa de la ei?
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • Date de contact... numar telefon mobil/fix... adresa magazinului... astept un mail de la ei de vre-o 3 zile si vad ca nimic... si nu vreau sa dau mail cu CC in state sau germania ca sa mi se raspunda...

                        Comment


                        • Rabdare cu mail-ul ca o sa-ti raspunda sau incearca pe adresa asta chris@lonzamotorsport.com
                          Silviu sunt cei de la care am luat eu arcurile si toba!!!
                          Si da sunt destul de seriosi, mai ales daca vorbesti direct cu Cristi (patronul )

                          Comment


                          • Multam baieti... un numar de telefon ceva?

                            Comment


                            • GGI da-i te rog un pm la juristul ca el ii stiehai sa mutam totusi discutia la Discutii oradea.Mersi
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • trebe sa fac schimbu de ulei inafara de filtru de ulei trebe schimbat si filtru de aer?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google