Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am uitat , abia am venit de la mare, am stat mai mult decat trebuia ...Cam 10 zile, si de aceea nu am reusit sa ajung ieri seara la intalnire, de vazut abia astept sa ne vedem, si bine vam regasit

    Comment


    • Originally posted by cristi3775 View Post
      @gionik-deci tu erai cel cu claxonul......Ma gandeam eu ca trebuie sa fii u, dar ma asteptam sa vii macar un pic asa sa ne cunosti,sa ne saluti mai indeaproape...Casa de piatra atunci, si te asteptam oricand pe la noi
      As fi venit cu cea mai mare placere la intalnire, dar pur si simplu nu am avut cand, fiid toata ziua pe drumuri....Sper ca data viitoare cand mai vin pe acasa sa ajung si la intalnire.
      Ms frumos de urari !!

      sigpic

      Comment


      • Casa de piatra man, da piatra de aia dura sa fie, ca la piatra-neamt

        Comment


        • Salutare gionik si casa de piatra, sa fie intr-un ceas cu noroc.
          Cum bine a zis Dooku a fost fain in seara asta, chiar daca au fost putini prezenti....Ma bucur ca am ajuns. Incet incet ...Ne mai cunoastem, mai incepem sa ne stim, sa mai glumim, etc.Si cred ca poate iesi ceva frumos cu acest mic club.

          Ma bate si pe mine gandul sa merg la Sovata duminica.....Dar nu pot sa dau un raspuns pana joi, vineri. Sper totusi.

          Comment


          • Originally posted by cristi3775 View Post
            Dap...Poate mai multi.Mi-a placut tare mult cand am fost 7 masini.Felix...Ai uitat de telefon, ca si razvan de altfel....Poate ne vedem sambata,sau cine stie, mai organizam o intalnire "fulger".......
            Numai de telefon nu-mi mai ardea mie. Plus de asta, am si uitat. Am avut o saptamana ingrozitoare, cu drumuri la Bucuresti si evaluari a pagubelor produse de inundatii. Abia astazi am vazut ca m-ai sunat, cand am plecat cu masina pana la Plus. Oricum ieri pe la 20 dormea si patul sub mine. Data viitoare.

            Comment


            • Bine ai venit Razvan!
              Las ca sambta speram sa fie mai bine ... Minim 7 masini D
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • sal

                Originally posted by Dooku View Post
                Bine ai venit Razvan!
                Las ca sambta speram sa fie mai bine ... Minim 7 masini D
                salut apropo de jantele alea mai lasa Dan ceva?Chiar sunt interesat si le-as lua dar daca ar mai lasa putin ar fi ok
                sigpic

                Comment


                • nu stiu cum sa incep ...:P dar sambata am trecut si eu pe la stadion pe la 20.00 ca m-am uitat la ceas, din pacate nu era numeni acolo si sa va zic sincer nu am trecut mai tarziu ca am crezut ca ati amanat intalnirea si nici nu am reuzit sa dau de RazvanB sa vb cu el sa vad care e treaba ... Sincer imi pare rau ... Pote ne vdm sambata asta ca sincer as vrea sa
                  va cunosc ... Tot respectul domnilor :P
                  I'm The Best , Fuck The Rest

                  Comment


                  • Dragos nu stiu, nu cred ca lasa.Oricum sa mai vorbesc cu el cand ajunge acasa.

                    Vladutz in primu rand bine ai venit printre noi!! Eu am ajuns pe la 20:05 si imediat dupa a aparut si Cristi.Trebuia sa mai faci o tura prin zona.Dar te asteptam sambata, poate apucam sa ne cunoastem.
                    Last edited by Dooku; 4 August 2008, 15:01.
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • Bine vam regasit ms de "primire" )

                      Comment


                      • Welcome back Razvan.Vladutz.....Trebuia sa te mai invarti un pic,pentru ca intalnirile au loc, chiar daca sunt numai 2 masini.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Si asteptam cu nerabdare ziua de sambata sa vedem cati vom fi prezenti, sper ca tot in numar mare

                          Comment


                          • Miercuri e sarbatoare,si eu sunt liber.Poate ne intalnim atunci la un pahar de vb....Care vrea. Ora si locatia o decide-ti voi.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Originally posted by cristi3775 View Post
                              Miercuri e sarbatoare,si eu sunt liber.Poate ne intalnim atunci la un pahar de vb....Care vrea. Ora si locatia o decide-ti voi.
                              perfect
                              pai hai sa vedem cine vine si ne hotaram "la comun"

                              Comment


                              • Felix.......Sa stii ca mai este lumea care vrea activata functia la stergatoare....
                                Pentru toti cei care nu au fost prezenti la intalnirea de sambata, duminica 3 august 2008, masina mea a implinit 1 an.30.000km. Este la "My ride".
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google