Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si BMW`ul ala...In sufletul lui tot Loganist e )
    Deci Cristi sa inteleg ca vrei sigur bord da? Si eu tot de ala albastru cu ultimele cifre rosii vreau
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • Deci sigur 100% suntem

      -razvanb
      -dooku
      -cristi

      Comment


      • Mai trebuie un doritor si e perfect!
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • Se aduna...Stati linistiti.....Avem timp...Plus ca mai am eu pretenul ala Nt 12 SAD....Sa vad el ce zice,dar nu garantez.
          MIhai....Pleoape tata vopsite in culoarea masinii....Nu vrei??? Si autocolant pe stalpiii la portiera??? K si asa la mine trebuie sa schibe portiera si trebuie sa imi pun din nou pe acea portiera, numa bine punem si la tine, eventul si lui Dragos.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Apropo de leduri in bord....A citit pe forumul celor de la iasi.....Ca ciprishor pleaca pt 6 luni...Deci..Eu zic sa va grabiti...Se intalnesc miercuri, la ora 21...Poate fac un pustiu de bine, daca am niste banisori, si am sa trag si eu o fuga pana la ei miercuri, pe 27 august.
            Totul e in functie de lovele.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Sa inteleg ca piatra neamt nu doreste stegulete......
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • In regim de urgenta nu pot schimba led-urile....Nu stau bine cu banii pentru vreo 2 saptamani...Vine concediul pe 30....Si alte probleme...

                Nu am vazut cum arata acele stegulete...O poza ceva? M-ar interesa!

                Cristi....Pleoape nu vreau....Ca mie nu-mi plac....Asta e.Cu autocolantul mai discutam....Ca ala merita!

                Comment


                • Pai deja am luat un Cielo. Urmeaza restilizarea acestuia si vi-l prezint!

                  Comment


                  • Steguletele care le-a trimit euromarket sunt la mine, dar sunt cu steagul nostru. Panza care fi fi cu logan club se va face in functie de comenzi.....Asteptam...
                    15 ron steagul.
                    Cu ledurile.........Poate il convigem pe Felix sa devina un fel de "ciprishor" al nostru, aici in Piatra Neamt-daca vrea, ii pot face rost de pistolul ala de lipit pt leduri+ multe alte prostii.
                    Inca ceva, probabil ca incepand de saptamana viitoare sa fiu dealer la o firma din Bucuresti care au produse pt masina, incepand de la leduri, becuri Phillips H4, alarme, senzori de parcare si kituri xenon,etc.
                    Preturile zic eu ca sunt ff bune,in comparatie cu ce exista deja la noi pe piata din moldova.
                    Cand primesc lista de preturi si produse, va anunt.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • La mai mare...Cristi...Abia asteptam lista de preturi...

                      Un vot pt "nenea " Felix si de la mine in ceea ce priveste "abilitatea tehnica de care a dat dovada in acest timp....Si ... Cred ca ....Parerea mea.....E bine ca lucrurile sa se mai faca si pe bani....Satisfactia poate fi mai mare...

                      Comment


                      • Sa`l folositi sanatos nenea Felix si sa ni`l aratati si noua.
                        Cristi ce pot sa zic...Bafta si sa ne aprovizionezi pe toti Asteptam preturile!

                        P.S. Eu vreau neaaparat sa fac led`urile alea...Cat mai repede posibil!
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • Fratilor...Care aveti un GPS ( de inchiriat) , ca vreau sa plec un pic la Mare...Si vreau sa ajung mai repede.

                          Comment


                          • Originally posted by mike26ro View Post
                            La mai mare...Cristi...Abia asteptam lista de preturi...

                            Un vot pt "nenea " Felix si de la mine in ceea ce priveste "abilitatea tehnica de care a dat dovada in acest timp....Si ... Cred ca ....Parerea mea.....E bine ca lucrurile sa se mai faca si pe bani....Satisfactia poate fi mai mare...
                            Nu am cerut nimanui nici un ban. Doar cu Razvan am mai degustat o bere (el suc). Cielo l-am desfacut pt. Restilizare si nu am timp nici sa trec strada.
                            Cine vrea geamuri, veniti la mine in parcare, in Precista langa Retro Cafe.
                            Ma vedeti la un Cielo auriu metalizat lucrand de zor.

                            Comment


                            • PS. Telefoane pana la 15,30 ca dupa aia nu vreau sa-l mai aud!

                              Comment


                              • Dan...Tatal lui dooku..)

                                Felix are unu...
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google