Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok ...Suna fain...Numa sa specifici.....Va invita la intalnirea loganistilor nemteni........Daca ma intelegi...Sa stie omu.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Propun ca, diseara, daca nu tine vremea cu noi si e urat , eventual ploua, sa mergem undeva dupa ce ne intalnim toti la stadion sa servim un suc, o cafea si sa mai stam la o vorba

      Comment


      • Intr-u totul deacord....
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Ma luati si pe mine ?

          Am completat acolo :
          Attached Files
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
          NT 90 RDD + NT 90 DDR

          Comment


          • Foare frumos........Nu vreau sa fiu rautacios.....Se mai poate lucra la imaginea masinilor? Sau nu vad eu destul de bine...Rezolutie proasta la monitor?..
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Daca e ceva modificam
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • Ok..In atentia celor care vin diseara la intalnire.....Eu am mai oprit pers care conduceau LOGAN si le-am spus de intalnire.....S-au aratat entuziasmati...Deci ..Eu poate nu ajung la 8 fix..Treaba cu femeia..Dar voi ceilalti care ajunge-ti acolo la 8 si vin oamenii...Stiti ce aveti de facut.... vb mult cat cuprinde..
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Buna treaba cu fluturasii....Cred ca e mai practica.

                  Poate vin si eu un picut la intalnire ...Inainte de a face nani...Ca deh...Plec la Mare in noaptea asta...

                  Comment


                  • Am incercat sa scot la imprimanta ....Dar nu asa cum as vrea eu....Am sa ma duk la profesionisti,sa fac niste pliante,sau eventual o singura foaie,si restul facut la xerox.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Originally posted by cristi3775 View Post
                      Am incercat sa scot la imprimanta ....Dar nu asa cum as vrea eu....Am sa ma duk la profesionisti,sa fac niste pliante,sau eventual o singura foaie,si restul facut la xerox.
                      Cu xerox`ul zic ca merge cel mai bine. Ne mai consultam diseara in legatura cu pliantele
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • Hai ca a fost frumos in seara asta! Chiar daca am facut toti un frig de nu stiam ce e cu noi! Ma bucur ca l`am cunoscut si pe gionik!

                        Nenea Felix multumesc din nou pt functia la geamuri! Ramanem datori !!
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • DA.....F frumos......9masini...Incepem sa ne facem cunoscuti. Vom pune in aplicare si ideea cu fluturasii tip invitatie, propun sa facem si asa ceva pt a 2 intalnire a loganistilor moldoveni-@dooku=esti responsabil cu,crearea invitatiei.MAi vb pe mess.
                          Sapt va rog sa va ganditi la un loc de intalnire in pIatra neamt, pt 12 octombrie....Astept idei,sugestii......Sa vada lumea ce oras frumos avem.Oricum o sa ii purtam si un tur al orasului inainte de masa.
                          Nu mi-ai rasp...Chemam si televizunea la o intalnire de-a noastra?....Trebuie sa platim interviul....Cotizatii???? Voi ce zice-ti?
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Originally posted by cristi3775 View Post
                            DA.....F frumos......9masini...Incepem sa ne facem cunoscuti. Vom pune in aplicare si ideea cu fluturasii tip invitatie, propun sa facem si asa ceva pt a 2 intalnire a loganistilor moldoveni-@dooku=esti responsabil cu,crearea invitatiei.MAi vb pe mess.
                            Sapt va rog sa va ganditi la un loc de intalnire in pIatra neamt, pt 12 octombrie....Astept idei,sugestii......Sa vada lumea ce oras frumos avem.Oricum o sa ii purtam si un tur al orasului inainte de masa.
                            Nu mi-ai rasp...Chemam si televizunea la o intalnire de-a noastra?....Trebuie sa platim interviul....Cotizatii???? Voi ce zice-ti?
                            cotizam (cred ca toti) suma nu va fi enorma chiar mica , dar in opinia mea, momentul in care va fi si tv de fata la intalnire sa fie in jur la 8-9 masini .. Intelegeti ideea nu ?

                            Comment


                            • Vorbim la intalnire sa vedem ce facem cu reclamele Invitatiile am sa le fac, dar sa`mi dati si voi niste idei ceva
                              Cristi ca loc de intalnire propun platoul ala de la gospodina...E o parcare mare acolo...Si e o zona frumoasa, asa mai pe munte.Eu zic ca ar fi bine, avan in vedere ca multi nu au un loc asa, mai la inaltime, la ei in oras

                              (mi`am luat led`uri rosii si capace la ventil cu sigla Dacia )
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • Da..Interesanta idee. Am fost si eu azi in bazar..Dar ledurile rosii,erau un pic mai lungi decat cale pe fata albe ,si nu mi-am luat.In schimb,am vazut leduri albe, lungi, la set de 2 buc.
                                Asteptam sa vedem cu se vad alea rosii,in stopuri.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google