Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt vreo doua poze dar sa asteptam sa le posteze joker,daca vrea bineinteles....
    sigpic

    Comment


    • Multumesc baieti ptr primire . imi pare rau ca nu am stat mai mult... cateva poze

      si inca cateva...rog pe cineva sa imi uneasca posturile..
      Attached Files
      Last edited by cristi3775; 3 August 2009, 22:37.
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • frumoase ipostazele,si te mai asteptam pe la intilniri,poate vii si simbata asta daca nu pleci....cine stie!!
        sigpic

        Comment


        • pana sambata plec cu siguranta , din pacate! las ca mai vin si pe la toamna Poate o sa fiti mai multi !
          Numai bine ,
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Ne bucuram pentru vizita jokererule.....
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • hello.....Piatra Neamt .....mai e cineva pe aici????
              sa dat toata lumea la fund???
              sigpic

              Comment


              • Salut Dragos. Eu sunt prezent ... dar vad ca e liniste totala pe aici.
                sigpic
                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                Comment


                • salutare P. Neamt
                  Am revenit ....in bransa!
                  Care mai sunt noutatile? Va mai intalniti ?

                  Comment


                  • Salut Mihai ! Nu se mai intalneste nimeni, cristi nu mai vede bietii pietoni care flutura din maini pe trotuar (eu) ... ce sa mai ... e un peisaj abisal. Evident, glumesc ... se mai fac intalniri, pacat ca nu am putut sa fiu prezent. Bine ai revenit!
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • uite de exemplu maine e sarbatoare, ar fi o treaba sa ne vedem pe la 8 la stadion. ?
                      Ce ziceti?

                      Comment


                      • S-a facut! Eu voi fi prezent. Nu am mai fost de mult la intalniri.
                        sigpic
                        LOGAN CLUB Piatra Neamt

                        Comment


                        • .....mda..ar fi o ideee....nu se poate mai devreme??....ca scapa fumeia pe la 8...si nu stiu daca mai pot sa ies.....
                          Andrei.....sa fiu daca te-am vazut.....daca purtai si tu o fusta ceva.....poate poate...dadeam si peste tine ...dar asa.....

                          Apropo..sambata s-ar putea sa nu fiu prezent, ca am un botez sambata....sunt nasul.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Nu stiu daca te puteai uita tu dupa fuste ca erai cu sotia (cred) in dreapta ) Lasa ca nu e voie sa distragi atentia soferului Daca ne vedem mai repede de ora 8 o sa verific forumul mai incolo ca sa fiu la curent ;)
                            Seara buna!
                            sigpic
                            LOGAN CLUB Piatra Neamt

                            Comment


                            • Ce mai tot forum....avem telefoane..haide-ti sa ne auzim si la telefon.......
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • deci pe la ce ora ramine maine??
                                sau ne auzim la telefon??
                                eu aduc gagicile....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google