Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai mai multe masini se aduna la Roman (2-3 )
    ECUFix
    Please don't visit my homepage!

    Comment


    • E bine atunci silviu La noi asa este sambata vad ... ca joi se mai aduna lumea.
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • foarte tari pozele...
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Ma bucur ca iti plac DISSSEL. Asta denota ca a fost o "intalnire" reusita
          sigpic
          LOGAN CLUB Piatra Neamt

          Comment


          • salutare dragi colegi!!! dupa cum se vede mai nimic noi, pe aici pe la noi....dar nui nimic,dam inainte ca Loganul ca inapoi stim cum e
            apropo,...felicitari pentru pagina cu nr 100 in logan club Piatra Neamt!!!!
            Last edited by cristi3775; 27 September 2009, 23:06. Reason: sper sa intelegi de ce....
            sigpic

            Comment


            • NU se mai misca nimica pe la noi, caci ...cei care erau odata pentru acest club, pentru intalnirile saptamanale alaturi de prieteni, si discutii interminabile despre orice....acum..nu se mai agreaza asa ceva...nici macar nu se mai raspunde la un banal sms sau telefon. Asta e romanul.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Pai cristi ... clubul trebuie sa treaca peste asta si sa mearga inainte.... nu o sa fie prima si nici ultima oara cand o sa se intample ... din pacate.
                sigpic
                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                Comment


                • un mic post pentru pagina o suta!
                  superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

                  Comment


                  • Nu s-a bucurat lumea asa cand a implinit LCPN un an cum se bucura acum pt pagina 100 ... wtf!?!
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • 100 de pagini....dar cam lipsite de continut

                      Comment


                      • Ne vedem diseara ? Revin cu poze in caz ca da si nu raspunde nimeni pana atunci
                        sigpic
                        LOGAN CLUB Piatra Neamt

                        Comment


                        • ANdrei tata....eu ma duc pana la bunici (aniversare). Daca pana ma intorc eu in Piatra, mai sunteti pe faleza......trec si eu pe la voi.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • M-am mai jucat si eu cu aparatul la intalnire ;) Nu am apucat sa prind in poza tot traficul de masini care au trecut pe la intalnire, dar sper sa fie destul si atat.
                            Attached Files
                            sigpic
                            LOGAN CLUB Piatra Neamt

                            Comment


                            • interesante cadrele cu fantomele din poze...
                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                                Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                                PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google