Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze pt ieri dar am uitat complet de intalnire am avut o onomastica si am uitat
    inca o data scuze
    p.s. sambata de servici

    Comment


    • mai dar nu se mai scrie nimic pe forum. ce se intampla
      sambata nu sa adunat nimeni la stadion

      salutare lume .dar nu se posteaza nimc . cum a fost simbata
      Last edited by gabi galbeaza; 5 October 2009, 20:36. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • s-ar putea sa fi fost cald sambata )

        ce sa postam mai Gabi? sa postam noi doi sau trei care mai intram?
        si ce sa mai scriem? Ca nu vine lumea la intalniri? Ca clubul e doar un motiv sa scape lumea de gura nevestei, a soacrei? Ca... ce naiba ne-am luat Logan, ca e caruta si ca mai bine e s-o vindem? Sau ce sa scriem?
        Last edited by mike26ro; 5 October 2009, 23:07. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • apropo...stie cineva unde gasesc eleronul de capota cel original de logan? inafara de forum?


          Intrebarea nu-si are locul aici..
          Last edited by cristi3775; 6 October 2009, 23:42.
          sigpic

          Comment


          • Da....la reprezentanta DACIA. Ca il comanzi de pe forum, sau il iei de la ei.....tot banii aeea ii dai.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Va salut. baieti eu nu o sa pot fi prezent la intalnire maine pentru ca sunt plecat la facultate in iasi. eu o sa pot veni la intalnire sambata, dar nu stiu daca vine cineva atunci. in caz ca da, dati un semn si ne vedem.
              sigpic
              LOGAN CLUB Piatra Neamt

              Comment


              • joia a devenit ziua oficiala de intalniri. Deci sambata e pentru cine nu are ce face pe acasa

                Comment


                • S-ar putea sa ne vedem Andrei......Oricum...sa dai un telefon inainte, caci sambata am planuri de munca la masina (interior,exterior.....polish &ceara)....numai sa fie frumos afara, alfel.....
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • uuu, foarte interesant! pai in cazul asta tinem legatura. mai mesteresc si eu pe la masina cu ocazia asta.
                    sigpic
                    LOGAN CLUB Piatra Neamt

                    Comment


                    • Maine nu am sa fiu prezent...sper ca nici voi.....Sa dea Domnu' sa toarne cu galeata, sa nu fie nimeni prezent
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Speri mata dar speri degeaba,
                        nu conteaza vremea...cine e club-ist vine.

                        Comment


                        • Ce vorbe mari graiesti tu mihai
                          sigpic
                          LOGAN CLUB Piatra Neamt

                          Comment


                          • adica daca eu vin singur...se cheama ca eu sunt clubul...

                            Comment


                            • Originally posted by mike26ro View Post
                              adica daca eu vin singur...se cheama ca eu sunt clubul...
                              cata modestie...
                              Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

                              Comment


                              • ei n-a.........atunci sa vad pozele...dupa intalnite misule.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google