Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by g3o View Post
    Daca imi permiti... esti ruda cu Dabija?!?! De ce nu astepti sa vina ziua de joi? (specifica celor cu bagarea in seama). O sa deschidem un nou post cu rubrica de sugestii si reclamatii in care vei putea scrie tu si cei ca tine... nu cred ca se cade ca un supermoderator sau persoana ta sa vina cu sugestii, asa cum nu cred ca este normal ca unul din noi sa va dea voua sugestii organizatorice, daca ele nu sunt cerute! Credeti cumva ca pe aici zac niste prosti incapabili sa se organizeze?!?! care, din cand in cand mai au nevoie de cate unii ca voi sa imparta pareri??? Chiar credeti ca daca nu am fi multumiti de structura curenta, nu am face schimbari???
    Mai cred ca moderatorii ar trebui sa aiba grija stricta doar de VOCABULAR si de OFFTOPICURI! Cred ca am fost destul de clar!!! Iar despre CO-organizatori o sa mai treaca ceva ca sa imi dau seama ce rol au!!!
    In al doilea rand, eu unul, m-am cam saturat de unii care scriu randuri doar de dragul de a le mai creste nitel punctajul!
    Daca nu scriem pe forum, inseamna ca nu il citim??? nu sunt(em) genul celor carora le place sa intre in polemici ieftine. Asta ca un eventual raspuns la o potentiala intrebare...
    Cam asta am avut de zis si imi cer scuze daca nu am fost suficient de acid!
    In primul rand ai grija cu jignirile.In al doilea rand,esti purtatorul de cuvant al clubului?Cristi [cred] ca este destul de matur sa se apere singur,nu cred ca are nevoie de 'lingai'.

    Comment


    • spuneai sa aiba grija cu limbajul dar sa faci un membru,un coleg de al tau lingau ......................,asta da limbaj,bravo domnule kelburtos,asta da limbaj de co organizator

      Comment


      • Stiti, exista vorba aeea a romanului : " Prostul nu-i prost de destul, pana nu-i si fudul".

        Domunule KELBURTOS, daca mai postezi asemenea limbaj pe aceasta sectiune, te anunt ca se vor lua masurile necesare conform regulamentul forumului.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Voi scrieti ce va dicteaza 'seful' sau....Vad ca el e pe forum si nu spune nimic,are purtatori de cuvant.

          Comment


          • crezi ca suntem la gradinita si trebuie sa ne dicteze cineva,oricum eu unul nu mai pot sati raspund la jigniri,ca o sa creda lumea cas mai prost decat tine,inca o data spun cai urat sa vb in necunostiinta de cauza cum faci tu,te invit la o intalnire sai vezi aerele de supersef ale lui cristi,frumos ar fi sati ceri scuze pentru comportamentul tau de cresa domnule kelburtos

            Comment


            • este nevoie de un organizator! Toti organizatorii sa vina la noi! Toti organizatorii sa vina la noi!

              Comment


              • Nu stiu,nu stiu de astea.
                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                Comment


                • Ia loc, nota 2.....)

                  O iesire ceva, asa pe ultima suta de metri??!!
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • cand sa fie intalnirea???

                    Comment


                    • intilnirea in 2011 de acum!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Prima Intalnire pe 2011

                        I-ata ca a si fost prima intalnire pe anul 2011. Am sa pun primele poze, asa ca pentru barfa unor "carcotasi" de pe forum, chair daca baietii au spus ca nu trebuie sa demonstram nimanui (cu poze) ca noi LC PN ne intalnim. Dar ca sa nu mai fie loc de indoiala pt acele persoane care vorbesc mult, cunosc putin, desi pun la indoiala cele spuse de mine zile precedente.

                        PS: la aceasta intalnire, organizatorul a fost John, fotograf eu....co- restul.
                        Au lipsit Mike si Silviu.
                        Attached Files
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Salutare la toti membri si un an nou cu bine . Am si eu o intrebare si o rugaminte. Exista cienva in Piatra sa ma ajute cu o reglare a unor faruri angel Stret ! Cu stima !

                          Comment


                          • sincer imi pare rau ca am lipsit dar am avut musafiri si nu iam putut expedia

                            Comment


                            • cam obositi la inceput de an . Sa fie de la prea mult Fanta?

                              Comment


                              • prea mult fanta de struguri si de prune domnu Mihai, alti de la munca.
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google