Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e linistea dinaintea furtunii...se pregateste lumea de supercupa...cauta lumea pelerine de ploaie...eu unu asta fac
    My ride

    Comment


    • Anuntam cu regret, moartea tatalui unui coleg de-al nostru....George.
      Condoleante familiei...
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Condoleante! Dumnezeu sa-l odihneasca!
        sigpic

        Comment


        • Dumnezeu sa-l ierte ! Condoleante !

          Comment


          • Condoleante!! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

            Comment


            • pt cei interesati de curse va asteptam la suceava pe data de 6-7 august
              Attached Files

              Comment


              • Useri Logan Club din alte orase, ce au trecut prin orasul Piatra Neamt....."multumim" de vizita si/sau de telefon......
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Logan 1.5 DCI 90 CP

                  Buna,am tot incercat sa gasesc la un dealer din moldova,ba am sunat chiar la pitesti sa gasesc un logan 1.5 DCI de 90 CP pt un test drive,dar nu au nicaieri.Vreau sa cumpar unul cat de curand dar mai intai vreau sa-l conduc.Daca e cineva destul de amabil sa ma puna in legatura cu cine are un logan DCI 90 CP,as fi foarte recunoscator.Vreau sa mai intreb una alta,si cred ca cel mai bine ar fi sa vb cu cineva care are unul.Multumesc

                  Comment


                  • Tu ca tu....dar eu as vrea sa imi lase cineva DUSTERUL in teste (probe/drivetest) vreo zi doua.....si nu de la reprezentanta sau Autostefan.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • incerca la astia cu inchirieri auto...poate se nimereste unu sa aiba motorizarea asta...sau mergi in statia de taxi de la unic sau petrodava si intreaba ce taximetrist are motorizarea asta si poate te combini contracost la un test si eventuale informatii
                      My ride

                      Comment


                      • slabe sanse sa gasesti la taxi un logan de 90 cai
                        :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                        Comment


                        • SZalut baieti pute-ti sa-mi recomandati si mie o cabana pe la durau sau prin zona aia de munte pe la voi de revelion? va rog frumos!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • motel Cristina la Baraj....Hotel Adora spre Lacu Rosu....Cabana de la Izvorul Muntelui....Hotel Lebada in port la Bicaz....bafta...poate ti-am fost de ajutor!!
                            MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                            Logan din Bicaz (Neamt)

                            Comment


                            • Vreo noua intalnire pe la stadion, mai aveti prin program? Daca da, aveti un membru in plus.

                              Comment


                              • intalnirile nu se mai tin pe stadion,,,,de mult timp. Acum, ne-am regrupat, impartit, divizat, si am devenit "pasari de noapte", ca sa spun asa. Ne intalnim vinerea si/duminica seara, incepand cu orele 22, la rompetrol 1 mai. Ne sunam atunci pe moment, nu stabilim ceva din timp.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google