Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SIncer...si eu......
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • ) ce ulei de motor folositi la masini?trebuie sa ii fac schimbul si nustiu ce sa pun,am auzit ca ar fi bun Elf Excelium 5w-40?

      Comment


      • Da da vezi ca la intalnirele astea se lasa si cu machiala puternica),cine nu rezista tura viitoare sta acas

        Comment


        • O sa bag si eu un post aici referitor la bataia de joc care o intalnesti in unele service-uri din Romanica. Unul dintre ele e chiar Autopark Deutsch, care pana nu demult era chiar laudat de mine pt mecanicii de treaba si priceputi. Mecanicii au ramas la fel de priceputi, dar conducerea firmei, respectiv duduia aia blonda si cu fata aia trasa a uitat de cei 7 ani de acasa si respectul fata de client. Le-am dat un mail sa-mi faca o oferta cu niste piese (discuri Brembo, placute frana, lichid, tot tacamul pt franare) si m-am dus apoi sa ma programez pt service. Mi-a vorbit urat de cum am intrat, ca i-am frecat la cap cu mailul meu, ca nu merita sa pun asemenea discuri pe un harb ca al meu, ca pot sa plec daca nu-mi convine ce-mi pun ei, ca nu pot veni cu etrierii mei, si toate vorbele aruncate de sus si cu scarba. Deci acest service isi va pierde clientii din cauza acestei muieri de-a dreptul nesimtita, fara educatie minima. NU mai recomand acest service nici macar dusmanilor mei, sper sa-l manance falimentul, iar mecanicii sa-si gaseasca un mediu de lucru mai placut si cu o conducere cu capul pe umeri si cu scoala, nu parveniti din astia.

          Comment


          • Da tu n-ai avut ce face, in primul rand aia au niste preturi de cazi pe spate,apoi sunt atatea servisuri in oras n-are rost sa mai bat 20km dus intors pana la Savinesti ca sa mai gasesti si o tomberoana zeflemista.Cu siguranta blonda va disparea de acolo daca nu cu totii,cu asa tratament fata de clienti.... inchideti s-au lasati pe altii care stiu sa se poarte cu oamenii ca asa oricine stie sa injure si sa se poarte ca un taran,mai ales cu om strain.

            Diparte bre Barladu 180km) cel putin drumu Bacau-Barlad e jale
            Cine are de schimbat brate,bucse ,toata articulatia si ce-0 mai fi aici la baiatu....ieftin halatu) Doar in chiatra si prin jur.
            Last edited by vladoi; 16 September 2012, 02:44.

            Comment


            • bai jambon, da ai schimbat denumirea userului?....
              Daca tot zici ca face "service' in particular, de ce nu bagi niste preturi la manopera per fiecare element de schimbat.
              Uite aici poti face o mica lista, daca vrei.
              Asa de curiozitate...schimbare pivot..ce manopera practici?..schimbare brat.......ce rezomanzi..schimbare pivot, sau mai bine schimbare bratul cu totul?
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Nu umbla cu prostii sa schimbi numai pivotu ca ala e nituit si o odata dat jos nu-l mai pui tu la fel si nici nu e recomandat e riscant,schimbi bratul cu tot si ai siguranta.
                Cu vlodoi am fost logat prima data si acum am revenit.

                Daca ai ceva de schimbat tu sau ceilalti da-ti un semn aici si vorbim.
                Schimbare brat 30ron telescoape fata 50 spate 30ron cam asteas

                Polishez si masini de toate categoriile cu scule adevarate si materialele mele,elimina efectul panza de paianjen,micile zgarieturi etc.Reda stralucirea masinii si protejeaza impotriva coroziunii,sariti acum cat mai e cald cine doreste.In general e mai ok in wekend, in cursul saptamanii am serviciu si sunt mai multi care vor.40ron.
                Last edited by vladoi; 16 September 2012, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Salutare la toata lumea.O intrebare am si eu, o intalnire a clubului logan din piatra neamt se mai face ?

                  Comment


                  • Nu se mai face, care au plecat pe afara, care au copii acasa, ne mai intalnim unul cu altul separat, nu intr-o zi exacta, nu la o ora exacta. Eu sunt din Bicaz, cand ai drum pe aici, si vrei sa ne vedem sa schimbam o vorba, da-mi un semn, daca vrei iti las nr mei de tel pe PM.
                    Numai bine.
                    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                    Logan din Bicaz (Neamt)

                    Comment


                    • Cu putin efort eu zic ca am strange ceva timp pentru o intalnire,fie e ea cat de scurta asa de dorul timpurilor bune . Sper sa ne vedem !!!!EU propun sa punem mana pe tel si sa facem de o intalnire saptamana asta! Propune ti ziua si locatia.
                      Last edited by john14; 22 January 2013, 16:08.

                      Comment


                      • sunt curios cati se vor aduna, imi pare nespus de rau dar saptamana asta categoric nu pot veni! Cu alta ocazie. Spor la adunat membri, si la organizarea intalnirii.
                        Numai bine.
                        MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                        Logan din Bicaz (Neamt)

                        Comment


                        • chiar ar fi bine sa ia cineva initiativa, mai ales dintre cei noi veniti in club. ne mai eliberam de stresul cotidian.

                          Comment


                          • poi sa facem un update al listei membrilor din acest club si apoi vedem cum ne intalnim.
                            MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                            Logan din Bicaz (Neamt)

                            Comment


                            • sambata e bine ? unde si la ce ora ?

                              Comment


                              • mai John da nu mai pleci in Italia?
                                e bine si sambata....numai sa se inscrie baietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google