Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cristi3775 View Post
    DA...Un amarat de olcit mi-a facut asta......El a fost cu, coltul masinii, iar la mine drept in portiera...De asta s-a strambat asa de ,mult.Asta e principiul la orice masina, sa stii, pentru ca am testat de mult treaba asta.
    Ma duk sa imi schimb portiera, si numa bine ca o sa imi iau pleoape din bazar si am sa l;e vopsesc la culoarea masinii-bleu marine-.Cei interesati de asemeanea culoare pt pleaope, sa ma sune,k doar din rau...Facem si ceva bine,nu?!
    Iar in legatura cu schimbarea ledurilor in bord, mie unul mi se pare cam scumput, dar n-a, nu ma pot pune cu pretul.
    @Razvan- ce ai aratat acolo, e numai o culoare, nu 2. Normal,2 culori trebuie sa arata ceva cum are VW...Rosu si albastru..Dar puse sub forme diferite in bord.Eu unul asa vreau.
    Eu mai stiam pe unul din Bacau, care lua un pic mai ieftin......Asa ca,as propune sa ne mai interesam un pic, voi ce zice-ti?
    Oricum..Vreau si eu schimbat luminile,deci ma pune-ti si pe mine la numaratoare...
    pai exact ca la vw iti face tipul, acul de la vitezometru si turometru nu e protocaliu e rosu chiar daca in poza pare a fi portocaliu, dar in realitate e identic ca la vw, a si sa nu uit, ecranul de la computerul de bord nu il pui la socoteala ? )) eu zic ca e destul de ok si avantajos oarecum, ca ajung la ce a zis dooku si cat dai pe benzina faci un ....


    deci ar fi asa:
    RazvanB / NT-06-UFB
    Dooku / NT-90-DDR
    Cristi / NT-06-LXE

    care sigur sigur vrem asa ceva.. restul ? ce parere aveti ?
    Last edited by RazvanB; 24 August 2008, 20:13.

    Comment


    • DA mey............Da sa fie exact ca la VW.....Rosu si albastru........Culoarea la ace rosii, gradatiile pana la 5900tr/min albastrea si dupa sa fie rosii....Ceva de gen asta...Nu?!
      Deci..Pt vopsit pleope.....Va astept.......BLEU MARINE...
      imediat am sa postez poze de la pensiune in care vor sta cei care vor sa vina la a 2 intalnire a moldovenilor......Voi hotarati unde se va face intalnirea propriu zisa.
      Data finala va fi 10-12 octombrie, iar intalnirea va fi duminica pe 12 octombrie, si atat.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Originally posted by cristi3775 View Post
        DA mey............Da sa fie exact ca la VW.....Rosu si albastru........Culoarea la ace rosii, gradatiile pana la 5900tr/min albastrea si dupa sa fie rosii....Ceva de gen asta...Nu?!
        Deci..Pt vopsit pleope.....Va astept.......BLEU MARINE...
        imediat am sa postez poze de la pensiune in care vor sta cei care vor sa vina la a 2 intalnire a moldovenilor......Voi hotarati unde se va face intalnirea propriu zisa.
        Data finala va fi 10-12 octombrie, iar intalnirea va fi duminica pe 12 octombrie, si atat.
        deja cu gradatiile treaba e cam ... in fine sa inteleg ca nu mai vrei nu ? Ca nu cred , ca asa ceva se paote sau daca se poate te ajunge pe tine in plus iti dai seama, eu nu am pretentia asta la gradatii sa fie aia acolo 6-7 mii ture cu rosu

        Comment


        • @razvane- se poate,pt k am vazut pe alte masini.......Exact k la VW......Orice ar fi...Eu sunt pt.....Nu ma da deoparte..
          ionut {euromarket}- face la iasi stegulete cu logan club.Costa 15 ron per bucata.Doritorii de asa ceva sa imi spuna,eventual sa strangem banutii, sa putem face comanda.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Bine nea' maestru daca se poate si asa facem si asa
            cu steguletele sa vorbim sa vedem ce zic si ceilalti ca deocamdata nimeni nu a zis nimic concret

            ps. Foarte frumos locul pt intalnirea din octombrie

            legat de culorile in bord

            RazvanB / NT-06-UFB
            Dooku / NT-90-DDR
            Cristi / NT-06-LXE

            care sigur sigur vrem asa ceva.. Restul ? Ce parere aveti ?

            Comment


            • Sa nu te superi pe mine acu....Ca-s oleak mai mofturos...........Dar daca stiu ca se poate...De ce nu?..
              Apropo de becuri schimbate ......Daca aveam pistol de ala anume...Il corupeam pe felix si le puneam, pt ca am gasit becurile din bord la set...Ieftin...Dar na...Cand nimeni nu se baga la electronica.......
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Originally posted by cristi3775 View Post
                Sa nu te superi pe mine acu....Ca-s oleak mai mofturos...........Dar daca stiu ca se poate...De ce nu?..
                Apropo de becuri schimbate ......Daca aveam pistol de ala anume...Il corupeam pe felix si le puneam, pt ca am gasit becurile din bord la set...Ieftin...Dar na...Cand nimeni nu se baga la electronica.......
                doamne fereste cm sa ma supar? e oarecum norma lsa fii mofturos ca sunt banii tai si vrei ceva sa merite banii si mie se pare logic
                legat de pistol, nu are nici un rost daca nu avem asa ceva si mai bine sa lasam pe cineva care a mai facut treaba asta la mai multe persoane ca, zic eu, are ceva "experienta"

                Comment


                • Eu le faceam fara probleme dar nu am acel pistol special de lipit, iar la cel obisnuit iese, dar te chinui mult si e periculos sa nu se exfolieze cablajul.

                  In alta ordine de idei, Loganul meu maine v-a lua drumul altui proprietar. Sper sa ramanem prieteni si daca vin la intalnirile voastre cu BMW-ul sa nu ma alungati. Daca e cazul imi pun si stiker cu Logan Club!

                  Comment


                  • Pt nenea Cristi
                    Ceva de genu asta zici tu?

                    Felix da ai vandut Loganul?
                    Attached Files
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • Primul bord e fain tare.....Cam asa as vrea si eu...
                      daca nu macar ca in poza 2.

                      Felix...O bucurie are omul...Atunci cand cumpara....Si atunci cand vinde...Asa ca...
                      La ce te gandesti in viitor...La ce achizitie?

                      Comment


                      • Originally posted by mike26ro View Post
                        Primul bord e fain tare.....Cam asa as vrea si eu...
                        daca nu macar ca in poza 2.

                        Felix...O bucurie are omul...Atunci cand cumpara....Si atunci cand vinde...Asa ca...
                        La ce te gandesti in viitor...La ce achizitie?
                        ce intrebare e asta felix ?
                        Mike .. Deci te bagi si tu 100% sigur vrei ?
                        daca nu sunt doritori as vrea sa stiu din timp , in cazul asta o sa ma duc eu la iasi sa imi fac treaba, deoarece imi place foarte mult, si DA, asa as vrea si eu.. Ca in prima poza postata de dooku (care ii place si lu mike)

                        Comment


                        • Deci domnu Mike va trecem pe lista pentru led`uri? Daca da, am fi pana acum 4

                          Razvan nu pleci singur la Iasi ca vin si eu Si eu vreau tare mult sa schimb led`urile alea
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • Originally posted by Dooku View Post
                            Deci domnu Mike va trecem pe lista pentru led`uri? Daca da, am fi pana acum 4

                            Razvan nu pleci singur la Iasi ca vin si eu Si eu vreau tare mult sa schimb led`urile alea
                            ma bucur sa aud asta, si am intrebat pentru ca , daca suntem mai multi nu are nici un rost sa mergem noi 2 incolo, ca sa le facem toti cum trebuie , dar , daca din pacate nu sunt doritori nu are nici un rost sa mai astept 2 saptamani, ma duc cat de repede pot

                            Comment


                            • Eu zic sa mai intrabam cateva zile sa vada toti, sa se hotarasca si apoi sa vedem.Vecinul cu MCv, a vorbit si tata cu el mai devreme si a zis ca vrea sigur dar nu pot sti inca 100 % Sunt optimit ca o sa gasim macar 4 masini ai sa vezi!
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • Da domnilor.....Asa cum aratat doodku....Asa vreau...
                                deci suntem deja 4????
                                Felix-ai gasit deja cumparator? Binenteles k te primim si cu bmw...Ce vb e asta.....
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google