Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea e la stadion....Pacat ca nu voi putea fi prezent sambata asta.

    Comment


    • Asa e, intalnirile raman,si vor ramane la stadion.Misu......Sa speram sa rezolvi repede problemele si ca nu sunt grave.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • sal

        Nu sunt probleme....E vorba ca ii fac lu bunica-mea de 6 luni...Si trebe sa ma duc la Botosani. Bafta la intalnire...Poate ne mai inmultim

        Comment


        • Salutare baietii!!! Am ajuns si eu prin oras...Dupa 2 saptamani de mare... si am vazut ca se misca treaba bine pe aici ;) Sambata ceva intalneala? Ca mi`e dor sa mai vin si eu

          Apropo....Ati mai cumparat LED`uri ? )
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
          NT 90 RDD + NT 90 DDR

          Comment


          • Normal ca sambata e intalneala...Eu unul mi-am luat leduri,numai ca acum as vrea sa imi schimb plafoniera cu una de mcv sau cu o varianta mai buna,sa am si eu 2 becuri in plafoniera.Am vazut la unul in bucale ca vinde leduri albe pentru pozitii si plafoniera cu 35 ron,si erau cu inel racitor.Imaginea pe care o avea pusa cu ele,asa cum se vad noaptea, zici ca erau faza de intalnire si nu pozitiile.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Salutari din Iasi. Am reusit sa "corup" un prieten din oras de la voi sa se uite pe site, aici. Si sunt sigur ca va veni si la intalniri
              Va urez la cati mai multi membri !
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • Salutare baieti, din pacate nu am reusit sa ajung la intalnire, am fost ocupat cu probleme familiale....Mama, viitoare sotie, viitor socru....Dar am reusit sa trec pe la stadion in jur de ora 22-22.30....Am vazut cateva loganuri adunate, si v-am salutat printr-un claxon in stil microbist....Va salut, si sper sa reusesc sa va cunosc data viitoare cand voi ajunge pe acasa.
                Multa bafta!!

                sigpic

                Comment


                • Daca trec vreodata prin zona pe la voi vin si la intalnire la voi

                  Comment


                  • Originally posted by gionik View Post
                    Salutare baieti, din pacate nu am reusit sa ajung la intalnire, am fost ocupat cu probleme familiale....Mama, viitoare sotie, viitor socru....Dar am reusit sa trec pe la stadion in jur de ora 22-22.30....Am vazut cateva loganuri adunate, si v-am salutat printr-un claxon in stil microbist....Va salut, si sper sa reusesc sa va cunosc data viitoare cand voi ajunge pe acasa.
                    Multa bafta!!

                    Deci tu erai Am vazut un Logan cu ceva oameni in masina care claxona
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • @gionik-deci tu erai cel cu claxonul......Ma gandeam eu ca trebuie sa fii u, dar ma asteptam sa vii macar un pic asa sa ne cunosti,sa ne saluti mai indeaproape...Casa de piatra atunci, si te asteptam oricand pe la noi
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Chiar a fost frumos in seara asta,chiar daca nu suntem asa de multi la intalniri.Cei din Bacau, ai probleme cu intalnirile,nu prea mai vin, nu se stie motivul. Pe 18 august as vrea sa fiu acolo,la pista de karting unde se intalnesc ei deobicei. Va ganditi de pe acum, si cine vrea sa vina cu mine,sa imi spuna sigur.Sa aratam ca avem spirit de solidaritate.Eu pe 11 august am sa fiu pezent la intalnirea nationala de la Sovata.Stiu ca e un drum costisitor- benzina,mancare,suveniruri...... Dar poate va alaturati mie,caci viata e prea scurta sa o lasi sa treaca pe langa tine.
                        Daca as putea,v-as da eu bani de benzina, dar nu am castigat inca la loto
                        Toate astea se fac din pura placere,asa ca, ganditiva de 2 ori inainte sa da-ti un raspuns.Decizia voastra conteaza.

                        PS: se pot lua si doamnele si copii,sa aiba ocupatie
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Eu as veni... Serios

                          P.S. A fost frumos in seara asta chiar daca nu am fost asa multi ca pe vremuri Ati mai stat?
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • Pana la 23........
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Tot e bun. Sa sperm ca saptamana viitoare sa fim mai multi!
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • Dap...Poate mai multi.Mi-a placut tare mult cand am fost 7 masini.Felix...Ai uitat de telefon, ca si razvan de altfel....Poate ne vedem sambata,sau cine stie, mai organizam o intalnire "fulger".......
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google