Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OOOoooooo....Buna seara domnu Paul....
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Paul ...Ia baga-mi un atasament cu schema aia pentru buton cu impuls...Daca o ai.

      Comment


      • Pe duminica..Care vine cu termosul plin cu apa fierbinte...Pt o cafelutza???
        Maine facem lista preliminarie cu membrii Logan Club Piatra Neamt.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Care are unul mare ca eu am un termos dar e mic si nu cred ca ajunge la cati suntem
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by dragosvintila View Post
            Care are unul mare ca eu am un termos dar e mic si nu cred ca ajunge la cati suntem
            dragos ai bagat vreo doza si ai chef de vorba ? vrei sa parlamentam ? Sa punem tara la cale ?
            poate reusesti mimisor draga si ajungi maine

            Comment


            • Am bagat ceva...Dar era mai misto in oras pe undeva ...Dar ce sa mai vb poate ne vedem maine ca vreau sa fac o mica excursie si eu ...Asa ca in weekend...Si sper sa ajung la timp la intilnire ca daca nu..... Ne depuncteaza seful ala mare......) ) mai draga!!!
              Last edited by dragos79; 1 November 2008, 21:55.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by cristi3775 View Post
                Nu are nimika man....Chiar ma bucur,sincer. E bine sa stii, ca destula lume a ramas cu amintiri placute, in scurta vizita a lor la Piatra Neamt, si ca noi am reusit catusi de cat, sa fim niste gazde bune si primitoare.
                Ma bucur caci,nu ne-au uitat.
                pai eu nu stiu cum sa zic ....Dar stiam lucrurile astea ce mi le spui tu...Sorry!!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dragosvintila View Post
                  Care are unul mare ca eu am un termos dar e mic si nu cred ca ajunge la cati suntem
                  termosul ala rosu cumva?
                  adu-l ca poate vin ceva femei

                  Comment


                  • Super...Maine il aduc!!!Am si uitase-m de el !!Maine dau eu cafeaua!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Slutare oameni eu nu pot veni doar vam zis sunt la muuuunnnnnnnnnnnnnca

                      Comment


                      • Pe tine te credem dar pe alti ba
                        :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                        Comment


                        • La cafeaua aia de la termos vine fiecare cu ceasca lui?salutare la toata lumea!

                          Comment


                          • Poze din aceasta seara

                            A mai trecut o noua zi.Multumim lui Iulian {angelboy}, pentru participare, il mai asteptam pe la noi la viitoarele intalniri, impreuna cu ceilalti viitori participanti.
                            s-au mai impartit idei, care trebuie luate in considerare, mai ales de mine..
                            Attached Files
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Asa e...A mai trecut o seara !!Ma bucur ca va placut cafeaua) si imi cer scuze daca am facut-o prea tare) )
                              sigpic

                              Comment


                              • Buna cafeaua...Daaa.
                                da buna si ciocolata alba
                                daca mai facem concursuri de astea prin oras... , nu mai beau nik. Ca era sa-mi stea in gat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google