Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa alarma...
    Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

    Comment


    • Da, da...Dupa alarma...Cum am facut eu )

      Comment


      • Domnilor.....Ramane ora 17,ora de intalniri.Stati linistiti k nici eu nu am inca lumini, desi am niste "cucuri" in cap. Oricum...Se va lasa intunericul, si va veti mandri cu ale voastre lumini.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Nu este vorba de asta dar, 17, dupa ora noua, inseamna 16 deupa ora veche... Asa ca, usor, usor... Ajungem la matineu...
          Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

          Comment


          • Se poate sta pana se intuneca de abinelea
            :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

            Comment


            • Originally posted by g3o View Post
              Nu este vorba de asta dar, 17, dupa ora noua, inseamna 16 deupa ora veche... Asa ca, usor, usor... Ajungem la matineu...
              Eu zic ca e invers, de fapt ora 17 actuala a fost ora 18 dupa cea veche, adica cu alte cuvinte daca pana acum la 17 era lumina afara de acum inainte la 17 incepe sa se intunece (ca pe vremuri la 18).
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Sault colegi! Eu nu cred ca ajung azi, ca nu am masina si e cam frig sa vin pe jos
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • Cine ma ajuta si pe mine saptamana asta sa imi pun si eu luminile alea din portierele de pe fatza!Poate cineva?

                  Comment


                  • Pai vb cu mihai...Caci el de acuma are experienta....
                    PS: eu zilele astea am lucrare pe 1 Dec 1918,numa k nu stiu blocul, aflu maine...........De sta la o cafea....
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Intrebi la tic-tac de ionut vamanu

                      Comment


                      • Te ajut cu mare placere...Numai ca si eu sunt conditionat de timp...
                        Daca poti veni intr-o dimineatza la GHEZACO SRL...Facem treaba acolo...Ca acasa ajung tarziu...Mai am bebe...E greu cu timpul

                        Comment


                        • Bine timpul ma c-am preseaza si pe mine ca am de facut saptamana asta 2 lucrari mari si nustiu cand am sa am timp si de asta...Da am sa vad eu...

                          Comment


                          • Ioane... Cate doua fire de sus, din plafoniera... Direct pana la portiere! Nu este asa greu! Sa ai banda izolanta si multa, multa rabdare, asta daca nu vrei sa se vada fire.
                            Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

                            Comment


                            • Nu e mai simplu + de la sigurante si - de la contactul de pe stilp
                              :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                              Comment


                              • Poate ca nu e asa de simplu de acolo...Plus ca e vorba sa umbli si in stalp...
                                e foarte simplu sa mergi cu un fir bifilar...De sus...Pana in portiera...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google