Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drum fara incidente

    SAlutare la toti colegii....Am revenit printre plaiurile nemtene, si vreau sa va spun ca tare ma bucur sa fiu acasa,sincer. O di ea vacanta, mare , plaja si altele, dar nimik, si cand spun NIMIK nu se compara cu toate cele de acasa.

    Am apucat sa citesc posturile cat timp am lipsit, si propun pentru maine :vineri 25.07.2008, ora 19.00 o intrunire de urgenta, pentru a hotara "soarta" clubului nostru. Dupa parerea mea, Logan Club, este si va ramane un club cu,despre si numai cu Logan.
    Asa cum am vb si cu Felix,si ceilalti membri, noi vb despre aceasta masina, cum putem sa ne-o imbunatatim, de unde ne putem procura lucruri utile si ieftine pentru masina,fara a avea eventualele "fite" ca a mea e mai mare si mai tare.
    Cei la de 4T si celelalte cluburi....Cred eu ca sunt cu "fite" asa cum a precizat Felix,si nu au un interes "de grup" sa zicem.

    Deci eu zic asa ,fiecare grup cu "aeea" a lui.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Imi place ca ai spus-o direct. Maine la orele 19 in ce locatie?

      La orele 20 la stadion vine 4T. Propun Colibele Haiducilor daca sunteti de acord. Daca nu stabiliti voi alt loc de intalnire.

      Comment


      • Ok ideea cu haiducii. Ne vedem acolo. Inca ceva...Tin sa ne intalnim maine,deoarece unii dintre noi vor mai decola la mare weekendul asta,si consider ca o asemenea decizie trebuie luata in unanimitate. Maine o sa va trimit cate un sms la toti de intalnire,poate nu apuca sa citeasca toata lumea postul,eventual o sa si va sun,dar nu promit.Sms-ul va fi sigur
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Originally posted by vasya View Post
          Intalnirea de la piatra ... Pe cand ... ?
          @vasya-observ ca esti incepator,si dornic de a fi la intalnire. Uite nr meu 0741515085, pt a stabili mai multe "observatii" daca doresti sa participi la intalnirile nemtene.Nu ai credit?...Da-mi un sms si spune-mi cine esti..Si te voi suna eu.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • sal

            Ok. Ne vedem la 19.00. Dar cine aduce fetele? )
            sigpic

            Comment


            • Fetele au fost....... Adica doar sotia mea, superincantata de faptul ca e ceva potolit, de bun simt, ca ai cu cine discuta. M-a rugat sa o mai iau cu mine si nu voi zice ca nu pt. Ca am nevoie de unele raspunsuri pozitive, referitor la ce mai vreau sa modific pe masina.

              In alta ordine de idei, care veniti diseara? Sper sa nu va tina pe loc cativa stropi de ploaie.

              Comment


              • Felix.......Noua ne-a facut placere sa stii.
                Pe diseara....Sa speram ca nu va ploua,dar daca vremea nu va vrea sa tinA cu noi, vom cred ca vom alege o locatie unde sa ne ferim de stropi,eventual si sa servim cevA cald/rece , in functie de preferinte....Nu?
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • As propune sa ne facem si un banner cu inscriptia:Logan Club Neamt.
                  Fiind un club non-profit,care vrea sa cotizeze finaciar la aceasta idee sa imi spuna.NU este ceva obligatoriu.
                  Dar,mai intai astept niste sugestii,idei, poze,scheme,.....Cum v-ar placea sa arate bannerul nostru.
                  Ideile pot veni si de la ceilalti colegi forumisti din alte judete,insotite eventual cu o poza,doua.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Vad ca a iesit soarele....E bine....Sa o tina asa pana diseara

                    Comment


                    • Sa de-a Domnul........
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Cred ca sambata nu voi putea participa la intalnire....Plec din localitate. Probleme.

                        Comment


                        • sal

                          lasa ma ca merg eu si asa am lipsit la ultima intilnire.Apropo tot la 20?
                          sigpic

                          Comment


                          • sal

                            Originally posted by cristi3775 View Post
                            As propune sa ne facem si un banner cu inscriptia:Logan Club Neamt.
                            Fiind un club non-profit,care vrea sa cotizeze finaciar la aceasta idee sa imi spuna.NU este ceva obligatoriu.
                            Dar,mai intai astept niste sugestii,idei, poze,scheme,.....Cum v-ar placea sa arate bannerul nostru.
                            Ideile pot veni si de la ceilalti colegi forumisti din alte judete,insotite eventual cu o poza,doua.
                            cu bannerul nu cred ca e o idee stralucita pt ca nu ai unde sa-l expui,dar o stema a noastra ar fi ok.Ce spui?Si pe urma ajunge si mult nu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Sambata tot la 20...
                              E buna si ideea cu o stema...Mai vedem ce zic si ceilalti, k doar e o idee.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Salutare....ajung si eu pe acasa weekend-ul asta, si daca am sa am timp, mi-ar placea tare mult sa ajung la o intalnire a nemtenilor mei.....dar nu promit nimic. Unde va intalniti pana la urma? La stadion, sau la colibe?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google