Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da...Tipul care are leduri in faruri k si mine.....Nu si-a platit dreptul.......1 AM FOST EU...Tineti minte!!!!!!!!!
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Multa dreptate ai frate dar o fost ceva ce nu patesti in fiecare zi,si nu am patit-o numai eu..........Nu este de vina organizatorul , vina o poarta cei care nu stiu sa-si vanda marfa....CORECT,restul a fost tare....Si o sa ma straduiesc sa arat asta prin filmulet....Nu vreau sa se inteleaga ca vreau sa ma iau de cineva .....Trebuia sa iasa bine , dar asta este .A FOST TARE FRATE>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
      Masinile noastre vazute noaptea
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Ei cu treaba lor noi cu treaba noastra , iar daca se iau de noi , incercam............Marea cu sarea.......Dar pana amu nimeni nu s-a plans de politie.......Nu este ceva iesit din comun.
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Nu tu ai fost primu' , ideea este din Constanta de la EDW , cel care are leduri verzi iar montajul l-am facut eu ..............
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Agreee ... Chiar ma uitam acum din nou la filmulet.... Sa iau intelesul.... Anyway cum ziceam candva important este rezultatul final....
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Super oras aveti.. M-am plimbat sambata cu gondola... Felicitari
              1.5dci
              B-04-RZZ

              Comment


              • Eu pare sa fi inceput toata tevatura cu restaurantul,dar asta nu implica pe nimeni din acest Club,nu stiu de ce apar diferite opinii si subopinii,daca era sa facem rau faceam.Din fericire ptr.Mine si din nefericire ptr. Cei de la restaurant ai cunosc destul de BINE pe cativa din staful Neamtului si puteam face mai mult decat cearta ptr.Serviciile MIZERABILE pe care le-au prestat cei de la MOLDOVA.
                APOI.
                As vrea sa cred ca nu s-a intamplat cea ce cred eu:
                1.Foloase cuvenite celor din Neamt pe seama deplasarii noastre la acel restaurant,de ce nu s-a ales un restaurant oarecare.CONCLUZIA pe romaneste MANCARE MOKKA (intelegeti ce credeti)
                2.Incercarea de a disparea din zona a organizatorului la primul semn de scandal,pe cand trebuia sa rezolve situatia.Un lucru inacceptabil.
                3.Discutiile unor membri foarte infocati dupa ce noi cei din Iasi am incetat,si am apreciat efortul celor din Neamt.
                4.Folosirea de sageti verbale la adresa Iasului.Nu este frumos si nu este uman sa faceti asta cand noi nu am creat sentimentul de superioritate fata de ceilalti participanti.Adevarul ca dragoste cu sila nu se poate.............
                5.LA efortul pe care ati reusit sa-l depuneti ca sa iasa bine , ati clacat fara cunostinta de cauza la final si acum da-ti cu bata in balta si faceti Iasul si Vasluiul sa para codasii si revolutionarii LoganClubului.PACAT.
                P.C. Mie personal mi-a placut atmosfera de la Stadion si raman mahnit de cele mai murdare momente petrecute acolo si dupa.Suntem oameni asa ca sa ne comportam civilizat si sa incetam cu injuriile si parerile uracioase.Speram sa fim la inaltime la Iasi si sa nu va oferim ospitalitatea ostila creata de cateva motive si pareri PUR ROMANESTI.
                Sunt pareri personale si le sustin.........Multumesc de intelegere.STEEL
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Ai face bine sa crezi ca nu s-au intamplat acele lucruri.
                  Acela chiar putea fi considerat un restaurant oarecare.
                  Si ca sa-i iau apararea Organizatorului nostru....Va pot spune stimabile domn....Ca daca nu era el....Toata lumea era la Iasi, Vaslui, Galati...Si noi acasa in pat. Iar in legatura cu incercarea acestuia de a parasi "scena" ...Cine o crede?
                  Vrem sa stim momentele "murdare" de la stadion... Ca tot ai amintit de asta.
                  As vrea sa vad deasemenea si acele "sageti verbale" asupra Iasului. (nu exista).
                  De dragoste nu poate fi vorba ca nu suntem cu alte orientari.( asta ca sa glumesc un pic)

                  Si ca incheiere, nu stiu unde ai vazut injurii la adresa oricui de pe aici....Eu unul nu.
                  Am si spus ca toti participantii au fost ok din aproape toate punctele de vedere.

                  Nimeni nu cred ca a luat ...Orice discutie de pe aici...Ca pe ceva personal. Ar fi o prostie.


                  PS: a doua fraza scrisa de STEEL mai sus....Nu are ca cauta pe forum. Asta dovedeste multe lucruri.

                  Comment


                  • Deci....Cand petrecem la Iasi?

                    Comment


                    • Imi cer scuze pentru intarziere si ca nu am postat nimic dar am avut unele mici probleme, IMI PARE BINE CA VAM CUNOSCUT, PE TOTI si sper sa ne revedem uc bine

                      ps. Eram sigur, puteam sa bag mana in foc , ca ceva nu va conveni unor persoane si vor fi DISCUTII, LUNGI DICUTII, dar din partea mea, NU LE BAG IN SEAMA alea care nu merita si sunt "rautati"

                      numai bine

                      Comment


                      • Bine zis Razvane....

                        Lasa ca a trecut....Vor mai fi intalniri...Se va invata ceva din asta....Si bune si rele, etc.
                        Cine are sita in mana ...Va "cerne" .

                        Comment


                        • Cum ramane saptamana asta la ce ora ne intilnim si in ce zi?Adica simbata sau duminica,caci cu intinirile astea m-am bulversat??Apropo cristi ai vazut inregistrarea? Daca da cum a iesit?
                          sigpic

                          Comment


                          • Intalnirea e duminica la ora 17:00

                            Comment


                            • Sa fim sanatosi , credem ca in februarie ne vedem , pe meleaguri Iesene.......Numai bine
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Abia astept

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google