Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intelegi tu unde bat....Si apropo alti trebuiau sa se intepe ....Nu tu!!
    sigpic

    Comment


    • Aaaa...Era o poezie )

      Comment


      • Eu trebuia ?
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • Nu stiu....Dar daca e asa...Foaie verde foi de tei.... DVD-ul nu-l mai iei

          Comment


          • Deci....Gata..Terminat-o..........Parca suntem niste copii..
            Domnilor....A intrat in posesia dvdului,remodificat astazi....Dar am sa vi-l dau dupa ce apare la televizor, caci poate se mai schimba ceva in grafica. L-am rugat pe ionut sa imi trimita el niste cadre pe care le-a filmat steel,sa mai punem la emisiune,k nu ajunge timpul pe care il are repartizat emisiunea.Mai aveti un pik de rabdare.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Rabdare si tutun...Mai bine sa se uite lumea la TV...Mai fac rating...Mai vedem si noi un post local.

              Comment


              • Aha.... Deci se poate da un raspuns concret dar trebuie vreo 5-6 postari ca sa il ai...Nu? Deci nu vreau sa par al dracului dar ....Mai bine nu mai zic nimic!Bafta
                sigpic

                Comment



                • Bine ma...Nu zicem nimik)
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Mai oameni buni ..Dar din 10..Numai noi ne luptam pe aici?

                    Comment


                    • Mai am o idee...Sa facem o intalnire exclusiv o intalnire LC Piatra...Undeva tot la o pensiune..Pentru o zi.Sambata spre Duminica...Venim cu neveste , copii, purcei.....Sa fie ceva intim. Intr-i=un cuvant sa ne mai distram si noi...In viata asta de cacao.

                      Comment


                      • Salutari din Bacau.
                        In primul rand inca o data felicitari pentru organizarea evenimentului. Ca au mai fost discutii ulterioare, faceti-va ca nu le vedeti. Nu stiu ce a fost la masa ca a trebuit sa plec mai devreme dar nu aveti voi vreo vina.
                        Acum la subiect, cum pot sa fac si eu rost de DVD ? Ca de vazut pot vedea pe net postul respectiv, dar nu reusesc (din motive necunoscute inca) sa salvez stream-ul
                        Si inca ceva .... Ca un raspuns la evenimentul organizat de voi as avea intentia de a va invita intr-o duminica la o intalnire din Bacau, la o data la care o sa am garantia ca ne strangem mai multi din Bacau sa nu ne facem de rusine (clubul nostru nu o duce prea bine acum) . Sunteti interesati ?

                        Comment


                        • Care 10 mosu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Super interesati! Venim cum sa nu....Multumim de invitatie!
                            daca fac rost de DVD intimp util....Ti-l trimit eu.Prin Microbuz ...Luam legatura telefonic si rezolvam...Cum sa nu.

                            Comment


                            • Ok, multumesc. Pai tinem legatura, eventual facem un schimb de telefoane pe privat ...

                              Comment


                              • Da ar fi o idee buna cu Bacaul luind in considerare ca nu e departe!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google