Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata sunt pe pozitie peTVM Piatra Neamt,dati un telefon poate o baga mai devreme si mai mult so vada si eu.

    Comment


    • Da
      seputea mai bine
      :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

      Comment


      • haide-ti la stadion la intilnire!!!!!
        sigpic

        Comment


        • Salutare!
          Cam astia am fost in seara asta...
          Attached Files
          Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

          Comment


          • Ne adunam...Incet incet...

            Comment


            • Felicitari baieti pentru intalniresi la mai mare .
              Imi e cunoscut acel loc...Si imi e dor de el
              sigpic

              Comment


              • Imi pare bine ca ne adunam din ce in ce mai multi, incet si sigur
                iar de parut imi pare rau ca nu am putut ajunge astazi, la INTALNIREA CU NUMARUL 10 LC PIATRA-NEAMT (ca sa fac o mica paranteza) deoarece am fost pelcat la harghita , cristi stie ca am vb cu dansul la telefon, si de altfel e prima oara cand lipsesc deci sa nu imi sariti in caap ca dau cu voi de pamant D

                Comment


                • POzeeeeee

                  Au lipsit din poze in aceasta seara @dooku, si @razvanB. Nu-i nimik, in schimb ni s-au mai alaturat 2 loganisti in aceasta seara, siinca 1 loganist si-a mai anuntat prezenta de acum in colo,la fiecare intalnire saptamanala a noastra.
                  Ma intrebam mai devreme,daca ar fi prea deplasat, sa oferim si noi niste "functii" membrilor loganisti nemteni,sa faca/para lucrurile mai interesant.
                  DE ex:
                  -Presedinte- .............
                  -Vicepresedinte-.............
                  -Organizator de intalniri- Cristi3775
                  -Analist coordonator imagine-..........


                  Mai dati si voi ideei. Eventual,daca va place ideea,puneti in locul punctelor,pe cel care il crede-ti voi mai nimerit.
                  Voturile mele ar fi:1.Mike26ro
                  2.RazvanB
                  3.Cristi3775
                  4.Dooku
                  Attached Files
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Originally posted by RazvanB View Post
                    Imi pare bine ca ne adunam din ce in ce mai multi, incet si sigur
                    iar de parut imi pare rau ca nu am putut ajunge astazi, la INTALNIREA CU NUMARUL 10 LC PIATRA-NEAMT (ca sa fac o mica paranteza) deoarece am fost pelcat la harghita , cristi stie ca am vb cu dansul la telefon, si de altfel e prima oara cand lipsesc deci sa nu imi sariti in caap ca dau cu voi de pamant D
                    @razvanB-Astazi a fost a 15 intalnire a loganistilor nemteni.......Prima intalnire a fost pe 12.07.2008, intalnire la care TU ai lipsit. Nu iti fac reprosuri,ci doar iti reamintesc......Si la toti cei care mai citesc din aceste posturi.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Ai dreptate oarecum cristi stiu am omis prima intalnire la care nu am fost
                      dar nici 15 nu sunt, le luam in considerare dfoar pe astea ale noastre, fara intalnirea regionala sau intalnirile fulger

                      Comment


                      • Mersi pt vot cristi...Dar dupa parerea mea....Functia de organizator de intalniri, fuzioneaza foarte bine cu functia de Presedinte...
                        Si cred ca asa e cel mai bine... Ai multe merite in acest club...Care trebuiesc recunoscute chiar si prin aceste functii.

                        PS: Te sustin in orice faci si ai face in viitor...Asa ca te secondez oricand.

                        Comment


                        • Razvan....La intalnirea regionala,a participat si LC NEAMT,s-a tinut in ziua in care noi ne intalneamt local, iar de pe 12.07.2008 sunt 15 weekenduri, cu cel de azi,....Fara intalniri fulger.
                          Consider, ca un membru loganist al clubului nostru, Nu ar trebui sa ocupe 2 functii in acest club,de asta am venit cu aceasta idee.
                          Last edited by cristi3775; 19 October 2008, 21:47.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • In fine, trecand peste numarul de intalniri ))))) , revin la ideea ta cristi, in mare parte e o idee buna dar asta trebuie vorbit la intalnirea de , duminica cand o sa fim majoritatea ca si asa stii prea bine, ca din toti care suntem pe forum, doar 4-5 persoane din lc piatra-neamt urmarim forumul zilnic.... probabil ca altii nu au posibilitatea sau cvine stie ce ..
                            Last edited by RazvanB; 19 October 2008, 22:04.

                            Comment


                            • Parerea mea e ca daca clubul se va "mari", va exista un alt interes fata de intalniri, de problemele de club, de imbunatatiri...Etc. Nu ?
                              Asa ca nu va trebui sa asteptam foarte mult...Cu cat mai multi oameni cu idei , pasionati, cu atat interesul va fi mai mare. Cel putin eu asa cred. Excludem de aici orgoliul si invidia, care nu au ce cauta intr-un club.

                              Comment


                              • Salut membrii LC Piatra. Salut Cristy . Am o curiozitate?Dupa ceia ce sa petrecut la Piatra (intalnirea Regionala,faleza ,Emisiune Tv....)a mai adus membrii noi in club? Sunt altii care stau la colturile stadionului si nu au curaj?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google