Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica ne vedem sigur la17 cum am stabilit si numele pt tabel este vamanu ionut.Atunci vb si despre luminile mele mult vorbite...

    Comment


    • Da se aproba salutarile din Piatra Neamt

      Bine santosi ,si noi cu Loganurile pe sosele de f b calitate Atentie se intorc salutarile Galati ,Agapia,Piatra Neamt. Salut Cristii3775.

      Comment


      • Domnu nikolas...Fuse-si iar pe aici?......Caci zilele trecute am vazut cateva masini cu nr de Galati, venind dinspre Tg Neamt. Erai printre acele masini?
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Nu Cristii.DragosVintila a salutat forumistii Galateni,eu am raspuns si nu puteam sa nu te salut si pe tine("personal''),ca mi-a facut placere sa te cunosc.

          Comment


          • Aham.....F frumos din partea ta.....Multumesc.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Toata stima mea pietrarilor. Prietenii stiu de ce spun asta.

              Comment


              • Ma "fratilor"...Da va lovit ceva???.....
                PS: mai astept "alea"????
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Da Cristi. Este in curs de rezolvare. Caut materialul brut ca sa-i dai meseriasului. Rabdare ca se rezolva. Pe bune

                  Comment


                  • Lucian ...Cristi nu se referea la galateni...
                    sigpic

                    Comment


                    • @valeriu....Ba chiar la "galateni" ma refeream.Cu a zis nikolas, dragos v-a salutat, iar voi salutati inapoi pe acest forum....Da...Fiecare in parte asa???....Ii Bun.
                      lucian....Rabadare am..Destula.Nu-i graba.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Cristi credeam ca te referi la sablonul pentru capota...Doar am vorbit recent pe mess despre acest subiect.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu...Stie luci despre ce era vb....A inteles......Ce inseamna "aeea"..... Oricum astept si "cealalta"..)
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Dar ce are cristi daca saluta oameni ..Fiecare in parte? Sunt cu bun simt!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu are nimika man....Chiar ma bucur,sincer. E bine sa stii, ca destula lume a ramas cu amintiri placute, in scurta vizita a lor la Piatra Neamt, si ca noi am reusit catusi de cat, sa fim niste gazde bune si primitoare.
                              Ma bucur caci,nu ne-au uitat.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Asta e un lucru bun
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google