Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar ce ai cu Batman ...Mimisor??) )
    sigpic

    Comment


    • Batman ? Who is batman?

      Comment


      • Originally posted by RazvanB View Post
        Vali007 care e moderator si in acelasi timp amic cu acest individ pretinzator, mia dat warm pentru activitati ilegale (DE CE NU STIU) si mia trimis un mesaj ceva de genul: sa nu mai aduc intriga intre piatra neamt si iasi, eu nu aduc intriga intre piatra neamt si iasi ca nu asta e intereseul meu, sunt baieti acolo care merita sa fie respectati din toate punctele de vedere, eu nu am facut decat sa arat ce a zis acest individ, ca ne da in judecata si etc ))))))))))))))))))))))), nu am facut referire la, LOGANCLUB IASI ci doar la o singura persoana si la spusele ei, VEZI DOAMNE NOI IL COPIEM PE EL, MARELE CREATOR..
        Razvan, ti-am explicat de ce ai primit warn. Daca nu ti-a convenit atitudinea lui Ionut trebuia sa o rezolvi prin pm, sa ii spui parerea ta, nu trebuia sa postezi pe Intalniri Logan Club Iasi, pentru ca ai fost "Off-topic" sau deschideai un topic nou in care sa iti spui parerea, daca tot ai vrut sa fie publica.Ce ai primit tu a fost doar un avertisment, fara nici un alt efect. Prietenia mea cu Ionut nu are nici un efect, aici e vorba de o functie pe care o am si trebuie sa imi fac treaba.

        Comment


        • Vali, man hai sa fim seriosi ca mai sunt en persoane care scriu off pe alte threaduri si nu sunt probleme, in fine sa trecem peste asta
          ma repet, nu vreau sa aduc ura Doamne fereste sau chestii de genul intre cele doua regionale iasi si neamt , dimpotriva, imi place ideea sa crestem in numar si sa ne facem mai cunoscuti, dar m'a deranjat atitudinea lui ionut si vorbele spuse de el si am considerat ca e bine sa stie mai multi despre ce e vorba ca sa nu zica ca noi, cei din neamt avem "vedenii" si ni se pune noua pata sa vorbim aiurea

          e adevarat ca ionut mi'a inmanat mie personal stickere cu loganclub sa mai dau si la baieti, nu contest asta, frumos din partea lui, dar sincer il credeam alt gen de persoana si am ramas putin dezamagit cand am vazut ce mesaj a lasat.. Ma intelegi ce vreau sa zic

          in fine hai sa incheiem cu balariile astea ca nu mai are rost
          bafta

          Comment


          • Nu stii tu ce patesc cei care scriu off-topic, dar iti spun eu ca au parte de acelasi tratament (cartonas galben).

            Am inteles parerea ta despre toata chestia, dar trebuia vorbit cu Ionut despre copierea unor elemente de pe site-ul LC Iasi, stiind ca a fost facut de el. Daca era vorba despre un site oarecare, nu stia nici naiba, dar fiind vorba despre doua site-uri cu aceeasi tema nu este normal sa faci copy-paste si sa pui Copyright xxxxx.

            Cu aceasta subiectul este incheiat.

            @cristi3775: maine seara te rog sa faci putina ordine.Merci.

            Comment


            • Numai o clipa ca aici nu "se bate"
              eu nu am o legatura cu site'ul / si abia am aflat si eu de el, duminica la intalnire , de site se ocupa angelboy tipul din roman, cumnatul, daca nu ma insel, al lui cmc , cel cu sticker cu turometru de la voi din iasi

              Comment


              • Inseamna ca nu era treaba ta sa pui citatul din mesajul lui Ionut pe forum pentru ca pe tine nu te da nimeni in judecata (sper sa nu se ajunga acolo). Si scuza-mi expresia dar te-ai bagat "ca musca in lapte".

                Comment


                • Pai atunci ca moderator pentru Piatra Neamt sa fie Cristi.Salutare la toata lumea!

                  Comment


                  • Salutare vecini....De forum...Am cateva rugaminti la voi...
                    -1-incercati ca pe viitor sa fiti putin mai calmi si sa nu incepeti un scandal....
                    -2-daca nu va place de o anumita persoana sau un anumit grup de persoane (exemplu LCI) , incercati sa evitati contactul cu respectivul/respectivii
                    -3-luati legatura cu cine administreaza pagina voastra localasi scoateti cat mai repede ceea ce ati imprumutat de la noi


                    tot ce e mai sus e scris sub forma de rugaminti nu ordine sau mai stiu eu ce...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Originally posted by vali007 View Post
                      Nu stii tu ce patesc cei care scriu off-topic, dar iti spun eu ca au parte de acelasi tratament (cartonas galben).

                      Am inteles parerea ta despre toata chestia, dar trebuia vorbit cu Ionut despre copierea unor elemente de pe site-ul LC Iasi, stiind ca a fost facut de el. Daca era vorba despre un site oarecare, nu stia nici naiba, dar fiind vorba despre doua site-uri cu aceeasi tema nu este normal sa faci copy-paste si sa pui Copyright xxxxx.

                      Cu aceasta subiectul este incheiat.

                      @cristi3775: maine seara te rog sa faci putina ordine.Merci.

                      Gata baieti incetati cearta. AM SCOS SITE-UL. Pana va fi gata versiunea la care lucrez nu se mai deschide. Cat despre copiat de pe LCIasi sa fim putin seriosi, nu a fost lansat site-ul si nu a fost finalizat site-ul, am facut cateva copii MODIFICATE, pentru a vedea cum ara arata, nicidecum nu m-am gandit sa copii de la voi nimic.

                      A FOST O CHESTIE PUR DE INFO.
                      DARA DACA V-A SUPARAT ATAT DE TARE......

                      Numai o clipa ca aici nu "se bate"
                      eu nu am o legatura cu site'ul / si abia am aflat si eu de el, duminica la intalnire , de site se ocupa angelboy tipul din roman, cumnatul, daca nu ma insel, al lui cmc , cel cu sticker cu turometru de la voi din iasi
                      Nu suntem cumnati .... vom fi ... Verisori ...


                      Salutare vecini....De forum...Am cateva rugaminti la voi...
                      -1-incercati ca pe viitor sa fiti putin mai calmi si sa nu incepeti un scandal....
                      -2-daca nu va place de o anumita persoana sau un anumit grup de persoane (exemplu LCI) , incercati sa evitati contactul cu respectivul/respectivii
                      -3-luati legatura cu cine administreaza pagina voastra localasi scoateti cat mai repede ceea ce ati imprumutat de la noi


                      tot ce e mai sus e scris sub forma de rugaminti nu ordine sau mai stiu eu ce...

                      S-A SCOS GATA!!!!!!
                      VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Din cate observ eu aici.......Offf...Nici nu vreau sa ma pronunt.
                        Deci..IASUl......Dupa cum s-a cerut, s-a schimbat imaginea web site-lui.
                        NEAMTUl....Pentru o perioada de vreme, va rog a ramane, la "oile" noastre, sa le rezolvam cat mai repede......Stii tu razvan.


                        Am primit si sablonul pt capota fatza...pt cine e interesat.
                        Last edited by cristi3775; 7 November 2008, 18:43.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Super...Dar material?
                          de unde?

                          Comment


                          • Ti-am spus..Trebuie cautat ceva...Caci nu se poate sa nu existe ceva pe piata....Si oricum, k idee..Cata caldura poate sa degaje motorul bre?!...K doar nu e foc deschis.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Cristi nu te juca cu improvizatii pe la capota....Nu ai de unde sa stii niciodata! Parerea mea!!
                              sigpic

                              Comment


                              • MA LASI.....S-a inventat focul, lumina si mersul pe luna. S-a inventat si o moketa rezistenta la temperaturi mai mari de 60 grade.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google