Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drept la replica http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=2611
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Oare nu va ajunge?............
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Cred ca nu ...Orgoliul e prea mare pentru multi romani!

        Comment


        • Vali007 care e moderator si in acelasi timp amic cu acest individ pretinzator, mia dat warm pentru activitati ilegale (DE CE NU STIU) si mia trimis un mesaj ceva de genul: sa nu mai aduc intriga intre piatra neamt si iasi, eu nu aduc intriga intre piatra neamt si iasi ca nu asta e intereseul meu, sunt baieti acolo care merita sa fie respectati din toate punctele de vedere, eu nu am facut decat sa arat ce a zis acest individ, ca ne da in judecata si etc ))))))))))))))))))))))), nu am facut referire la, LOGANCLUB IASI ci doar la o singura persoana si la spusele ei, VEZI DOAMNE NOI IL COPIEM PE EL, MARELE CREATOR..

          Comment


          • @razvane-...Lasa-l, da-l in colo.Stii cum e ...El e gen "coca cola',iar noi suntem "pepsi".....Aceeasi culoare, acelasi gust, dar alt ambalaj.Daca ma intelegi.
            La cuv ambalaj....Ma refer la caracter.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Da cristi te inteleg perfect
              dar ma deranjeaza ca am primit warm degeaba !!

              Comment


              • Stiti la ce ma gandeam....Noi nu avem un "moderator" al nostru.Nu ar cam fi cazul sa avem si noi unul?.....I-a ganditi-va bine cine ar tebui sa fie.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Propun ca moderator pentru Piatra Neamt pe Cristi,
                  Din cate am observat, e cel mai calculat dintre cei care mai scriu pe aici...Calculat in ceea ce priveste modul in care "rezolva" problemele , discutiile.

                  Comment


                  • Ai dat cu bata'n balta mike )))))))))

                    Comment


                    • ......Pai daca sunt moderator.....Cine mai organizeaza lucrurile???
                      Serios acuma...Haide-ti sa propunem pe cineva....
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Originally posted by RazvanB View Post
                        Ai dat cu bata'n balta mike )))))))))
                        hai recunoaste ca si tu si eu suntem cam impulsivi , de multe ori.
                        Nu zic ca nu "mestecam problemele" dar trebe un om calm pentru asta

                        Comment


                        • La tine nu prea am apucat sa vad acest fenomen ), dar in privinta mea, da, sunt impulsiv si astai treaba ce sa facem fiecare are rolul lui
                          nam dreptate ? )

                          Comment


                          • Ba da...Ai dreptate...
                            Nici eu nu prea sunt dus de multe ori la biserica....

                            Comment


                            • hai baieti...Scoateti stampila si votati....).....Nu va ginditi la prostii ) )
                              sigpic

                              Comment


                              • E bine sa fi isi impulsiv dar cu o limita ca daca nu esti luat de p...T
                                bineinteles si cu persoanele care merita sa fii impulsiv nu cu oricine
                                de exemplu eu cu BATMAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google