Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Casa de Piatra Cristi!!!!Toate cele bune si sa fie totul bine!!!
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • Felicitari Cristi !!! Pui şaiba pe deget. Casa de piatra si sa fie intr-un ceas bun!
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • Casa de piatra, Cristi.
        Offf, altu care se nenoroceste

        Comment


        • apropo Cristi te-ai gindit ce dai in schimbul miresei?? daca nu afla ca noi stim deja ce vrem sa facem schimbul
          sigpic

          Comment


          • eu zic sa cere-ti o ora cu masina lui
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • tare asta mumus ) ) )
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • Felicitari Cristi si Casa de Piatra... Voi sa fiti sanatosi ca belelele vrei nu vrei...curg.
                sigpic

                Comment


                • Mersi mersi.......apropo de dat pentru mireasa.....masina sa nu o cereti ca nu o dau,nici macar o plimbarica. Mai bine pastrati fumeia...si raman eu cu banii..sa-mi tunez masina..
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • si eu care ma gandeam ca-si tuneaza baietii masina cu banii de pe mireasa

                    Comment


                    • La muti ani tinerilor casatoriti.( si nelinistiti )

                      Felicitari Cristi si Casa (ca doar stai in) Piatra Din cate se vede a fost furata mireasa cu tot cu masina, si cristi dat la disparitii misterioase . Asai?

                      Comment


                      • CASA DE PIATRA! Inca o data, sa fii fericit si sa petreci luna de miere cat mai departe de casa.

                        Multumesc totodata si celor 3 membri care au contribuit la mica atentie pe care am oferit-o tinerilor casatoriti.

                        PS: Aratai foarte bine mire, erai tare serios. .

                        Comment


                        • A fost furata mireasa..am recuperat-o....mai mult pentru "bebelul" ce va veni..:d.:P..
                          A fost frumos, cu surprize placute si neplacute. Asta e.

                          Tin sa multumesc celor care au fost atenti si draguti in a-mi oferi cadou de nunta, multumesc misule ca ai fost prezent la cununia civila si religioasa.A insemnat mult pentru mine. As fi vrut sa fie mai multi prezenti.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Va salut colegi loganisti! Am si eu o intrebare, de unde ati luat filtrul de polen (sau habitaclu) pt logan si la ce pret. Am fost astazi la service-ul renault si acolo cel de clio3 costa 100 lei .... apoi am mers la un magazin de piese auto si acolo costa 82 lei.

                            Nu sunt mai ieftine ? Eu am auzit de la voi ca cel cu carbon e 60lei si cel normal 50 lei.
                            sigpic
                            LOGAN CLUB Piatra Neamt

                            Comment


                            • cristi3775 ...s-o lasi mai usor cu terasele prin zona buzaului..da?
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • si cind te gindesti ca el spune ca nu bea si de fapt el sta pe terase
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google